آخرین خبر/ نسخه جدید آخرین خبر با امکاناتی ویژه برای ایام انتخابات از راه رسید، پیشنهاد می کنیم پس از مطالعه این متن با کلیک بر روی لینک دانلود و نصب نسخه جدید به روز شوید.


تیم رسانه ای آخرین خبر از دی ماه سال گذشته با هدف پوشش هر چه بهتر اخبار مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر، مراحل طراحی و اجرای بخش های مخصوص به این رویداد مهم را کلید زد. پیچیدگی‌های فنی فیچرهای جدید و لزوم دقت در ارائه یک محصول بدون خطا، حجم زیادی از کار و انرژی طی بازه زمانی سه ماهه پیش بینی شد که با برنامه ریزی دقیق و فعالیت شبانه روزی موفق به اجرا و عملیاتی شدن آن بر اساس زمان بندی مقرر شدیم و نهایتا در واپسین روزهای اسفند ماه با تست های نرم افزاری بر روی نسخه جدید ارائه این نسخه با موفقیت به پایان رسید.

نسخه جدید از روز 24 اسفند ماه 95 بر روی استورهای مختلف به روز رسانی شد اما بنابر برخی ملاحظات، بخش های جدید در تعطیلات نوروزی رونمایی نشد.

اکنون به اطلاع شما عزیزان میرسانیم در نسخه جدید سه بخش مهم در اپلیکیشن اضافه شده است که در حال حاضر دو بخش آن رونمایی شده و در دسترس قرار دارد و بخش دیگر همزمان با مناظرات انتخاباتی رونمایی خواهد شد.

بخش "انتخابات96" اکنون در اختیار شماست و با رویکردی جدید، مبنی بر انتشار "سریع و دقیق اخبار انتخابات" طراحی شده است. تحریریه آخرین خبر در این بخش تمامی اخبار انتخاباتی منتشر شده در فضاهای مجازی و مکتوب اعم از سایت ها، شبکه های اجتماعی و روزنامه ها را به صورت لحظه ای بررسی و به صورت متمرکز در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. ما با تجربه کانال تلگرامی آخرین خبر که بیش از یک میلیون عضو دارد و خبر رسانی با سرعت بالایی در آن اتفاق می افتد مدعی هستیم این بخش پوشش بی نظیری از اخبار و رویدادهای انتخاباتی را ارائه می دهد و سرعت آن در بسیاری موارد از کانال های تلگرام نیز بالاتر و از حیث جامعیت نیز به مراتب قوی تر است.

بخش دیگر رونمایی شده در این نسخه "نظرسنجی" نام دارد که در این بخش روزانه نظرسنجی های مختلفی در حوزه مسائل انتخاباتی و غیر آن منتشر می شود، این بخش آیینه تمام نمای نظرات شما مخاطبان محترم است و تلاش میشود حتما جذاب باشد.

با نصب نسخه جدید بخش دیگری با عنوان "مناظرات انتخاباتی" را مشاهده می نمایید که البته این بخش همزمان با مناظرات انتخاباتی رونمایی خواهد شد. بخش مذکور به گونه ای طراحی شده که به لحاظ فنی، طراحی و استراتژی رسانه‌ای تحول بی نظیری را رقم زده است. شما عزیزان در این بخش می‌توانید نظرات خود را در مورد عملکرد کاندیداها در مناظرات به صورت همزمان با برگزاری آنها ارائه دهید و همچنین نظرات کارشناسان را در مورد سخنان و نقطه نظرات کاندیدها به صورت لحظه ای ببینید تا بتوانید قضاوت بهتری داشته باشید. منتظر رونمایی این بخش باشید.


دانلود از کافه بازار

از اینکه همراهانی به خوبی شما داریم به خود می بالیم.

در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com