آخرین خبر/ ما هر روز نظرات شما کاربران عزیز را در کانال های ارتباطی رصد می‌کنیم و از پیشنهادات خوب شما در جهت رشد و توسعه نرم افزار بهره میبریم. همچنین مشکلاتی که مطرح میشود را جهت رفع به تیم های متخصص منتقل کرده و تلاش میکنیم سریعتر رفع شود.


اخیرا مشکلی از سوی کاربران در خصوص عدم ذخیره اخبار مورد علاقه یا همان بوک مارک ها گزارش شده که این ناشی از عدم آگاهی از استفاده این امکان به وجود آمده است. به همین خاطر در اینجا به نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت:

در نسخه‌های ابتدایی برنامه کاربر با حذف برنامه و نصب دوباره و یا آپدیت آن؛ خبرهایی را که قبلا علامت‌گذاری و ذخیره کرده بود از دست می‌داد، به همین دلیل در نسخه‌های جدید این امکان فراهم شد تا کاربر در هر گوشی و در هر زمانی حتی با حذف کامل برنامه و نصب دوباره آن بتواند خبرهای بوک‌مارک شده خود را بازیابی کند.

اکنون برای استفاده از امکان بوک مارک و ذخیره اخبار مورد علاقه، کاربران باید دارای پروفایل یا همان حساب کاربری باشند تا اطلاعات آن ها مانند پست‌ها و نظرات ارسالی و خبرهای بوک‌مارک شده در فضای اینترنت ذخیره شود و هر زمان با ورود به حساب کاربری خود به آن ها دسترسی داشته باشد.

اگر با پروفایل خود وارد برنامه شوید در صفحه بوک‌مارک‌ها در بالای صفحه آیکن جدیدی در سمت راست اضافه شده که با انتخاب آن تمامی بوک‌مارک‌های شما بازیابی خواهند شد.

پس این نکته را به یاد داشته باشید که اگر تاکنون از پروفایل استفاده نمی‌کردید همین حالا از منوی برنامه در کمتر از 30 ثانیه برای خود یک پروفایل بسازید زیرا امکانات بیشتری در راه است که برای استفاده از آن‌ها به پروفایل نیاز پیدا می‌کنید.

در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com