گردهمایی بزرگ " تهران، شهر فردا" با حضور برترین های حوزه تجارت الکترونیک به مدت یک ماه در طبقه اول تجاری برج میلاد تهران برگزار می شود.
به گزارش آخرین خبر، علی درویش پور مدیرعامل برج میلاد در این خصوص گفت: این رویداد به همت معاونت بازرگانی و بهره برداری برج میلاد تهران و با همکاری معاونت محتوایی شورای عالی فضای مجازی کشور در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و تحقق اهداف مشخص اقتصاد مقاومتی و با رویکرد حمایت از کارآفرینان داخلی سیاست گذاری شده است.
وی افزود: در این گردهمایی و نمایشگاه علاوه بر نمایش و معرفی توانمندی های جوانان خلاق ایرانی در حوزه وب‌سایت ها، اپلیکیشن ها و بسترهای متنوع حوزه تجارت الکترونیک، چند کارگاه رایگان آموزشی نیز برنامه ریزی شده است.
درویش پور با اشاره به حضور برخی از استارتاپ های مطرح در این گزدهمایی ادامه داد: این رویداد که برای نخستین بار در کشور بیشترین ظرفیت این حوزه را در کنار هم گردآوری کرده است، در قالب یک رویداد نوین و به عنوان برنامه ویژه جشنواره رمضان برج میلاد تهران برگزار می شود.
مدیرعامل برج میلاد در پایان خاطر نشان کرد: این نمایشگاه از ٦ خردادماه لغایت ٤ تیرماه سال‌ جاری در طبقه اول تجاری برج میلاد و از ساعت ١٨ تا ٢٤ میزبان علاقه مندان خواهد بود.

در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com