آخرین خبر/ اخبار سینما، تئاتر و موسیقی را از کجا پیگیری می‌کنید؟ روزنامه‌ها؟ سایت‌ها؟ کانال‌های تلگرامی؟ شبکه‌های اجتماعی؟ حتما شما هم از این منابع برای اطلاع رسانی خودتان استفاده می‌کنید. 


وقتش رسیده که همه اخبار این رسانه‌ها را بدون صرف وقت و در سریع‌ترین زمان یکجا دریافت کنید. اگر اکنون به این نتیجه رسیده‌اید پس بدون تردید با بخش "سینما و چهره‌ها" همراه شوید.

سرک در زندگی هنرمندان بدون فضولی!
اگر دوست دارید بدانید که هنرمندان محبوبتان به چه چیزهایی علاقه دارند، چه دغدغه‌های دارند، تفریحاتشان در چه زمینه‌هایی است، خانواده برایشان چه جایگاهی دارد، چه کسانی در حیطه دوستانشان قرار دارند بخش چهره‌های آخرین خبر که انعکاس پست‌های هنرمندان در فضای مجازی است را دنبال کنید.

از شایعات خسته شده‌اید؟!
چه قدر با شایعاتی که در فضای مجازی درباره زندگی شخصی هنرمندان مواجه شده‌اید؟ بازیگر معروف در آستانه طلاق از همسرش، پشت پرده ازدواج مجری مشهور، افشاگری خانم بازیگر درباره زندگی شخصی‌اش، از این دست از تیترها را بارها بارها شنیده و خوانده‌اید و گاهی اوقات نمی‌دانید کدام یک از آن‌ها صحت دارد.
آخرین خبر به منظور روشن شدن این جوسازی‌ها جمعه‌ها بسته‌ای تحت عنوان «از شایعه تا واقعیت» تهیه می‌کند و در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. بنابراین خیالتان راحت باشد که ما در کنار شما مخاطبان گرامی و هنرمندان هستیم تا درست‌ترین اخبار را به شما اطلاع رسانی کنیم.

داغ‌ترین سوژه‌ها با آخرین خبر بدون سوختگی!
اگر شما از آن دست از افراد پرمشغله هستید که فرصت رصد اخبار را ندارید نگرانی به خود راه ندهید ما برای شما هم برنامه داریم. آخرین خبر پربازدیدترین خبر هفته در قالب «سوژه داغ هفته» دراختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

آخر هفته لذت‌بخش با پیشنهادات فرهنگی آخرین خبر
اگر می‌خواهید آخر هفته‌ها خانواده‌تان رنگ و بویی تازه‌ای بگیرد، بسته پیشنهادات فرهنگی ما که شامل معرفی یک تئاتر خوب، یک فیلم سینمایی مناسب و فیلم‌های روز دنیا می‌شود را از دست ندهید.

در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com