آخرین خبر/ آخرین خبر در نمایشگاه الکامپ که بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است شرکت کرده است.


در این نمایشگاه که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار میشود آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه خواهد شد و فرصتی برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. 

با توجه به ظرفیت و پتانسیل این نمایشگاه در حوزه های مختلف، شناسایی نیروی کار فعال و متخصص از طریق فراخوان عمومی و معرفی این افراد به شرکتها جهت جذب و ایجاد اشتغال از برنامه های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه می باشد که در قالب برپایی سالن اختصاصی تحت عنوان اشتغال شکل خواهد گرفت و شرکتها این امکان را خواهند داشت که از نزدیک با متخصصان و کارشناسان جویای کار مذاکره و نسبت به جذب این افراد اقدام نمایند.

آخرین خبر در این دوره نمایشگاه الکامپ که در نمایشگاه بین المللی فاصله 30 تیر تا 2 مرداد ماه 96 برگزار میشود در سالن 5 ، غرفه 1596 از ساعت 10 الی 18 آماده استقبال از شما عزیزان میباشد.

در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com