آخرین خبر/ دنیای سیاست عرصه گسترده تعاملات مختلف جناح ‌هایی است که با طرز تفکرات مختلف سعی در ابراز عقیده و اقناع در میان مخاطبان هدف خود دارند.


تحریریه آخرین خبر در سرویس سیاسی که یکی از مهمترین و حساس ترین سرویس‌های این برنامه خبری می‌باشد به صورت مستمر و دقیق و با رعایت منشور اخلاقی، سیاسی و حرفه‌ای با بررسی جامع آخرین تحلیل‌ها و خبرها در حوزه سیاست داخلی و خارجی، اخبار مرتبط با آن را جمع آوری و منتشر میکند و همچنین نظرات مخاطبان را به فراخور و با بالاترین درجه از آزادی عقیده نشر می‌دهد.

سرویس سیاسی آخرین خبر در تلاش است تا در این بخش مهمترین و به روزترین مطالب سیاسی را از منابع مختلف، برای سلایق گوناگون ارائه ‌کند. روزانه بیش از 200 منبع در حوزه سیاست داخلی و بین الملل رصد می‌شود تا اطلاعات جامع و بهتری جهت استفاده مخاطبان تهیه گردد. گفتنی است منابع در این قسمت بسیار متنوع است و همه سلایق سیاسی را در بر میگیرد.

در بخش "سیاسی" محتوای مهمترین خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، سایت‌ها، مجلات و انواع دیگر رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری و شبکه های اجتماعی منعکس می‌گردد.
بدون شک می‌توان یکی از رسالت‌های بخش "سیاسی" را پوشش جامع، سریع ودقیق اخبار سیاسی با رعایت اصل بی طرفی جهت اطلاع افکار عمومی دانست.

تیم محتوایی آخرین خبر از راهنمایی‌ها و نقدهای شما مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص محتوایی و ارتقای کیفی بخش "سیاسی" استقبال می‌نماید.


در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com