آخرین خبر/ 16 مهرماه 1394، تنها پس از گذشت چند روز از اضافه شدن امکان ایجاد کانال به تلگرام، اولین پست خود را به صورت رسمی در کانالمان منتشر کردیم. در آن پست نوشتیم "سلام، وقت بخیر، من کانال رسمی آخرین خبر هستم" امروز 17 مهرماه 96 است و ما از امروز وارد دو سالگی شدیم!!
دو سال زمان چه قدر زود گذشت، چه اتفاقات خوب و بدی را با هم از سرگذراندیم و چه خبرهای تلخ و شیرینی را در کنار هم دیدیم و شنیدیم، در کنار هم اشک ریختیم به یاد قربانیان پلاسکو و با هم خندیدیم برای صعود به جام جهانی، برای کودتای ترکیه تا صبح بیدار بودیم، جنجال های چهره های سینمایی را مزه مزه کردیم با اسکار فرهادی حس خوبی داشتیم، از همدلی‌ها و رقابت های شیرین اما محکم انتخابات ریاست جمهوری لذت بردیم، غم و قصه پرونده های ناراحت کننده و خبرهای درگذشت چهره های شاخص ناراحتمان کرد، شب عید دست به دست هم دادیم تا خوشحالی را به هموطنانمان هدیه دهیم، مغرور شدیم از افتخارات فرزندان سرزمینمان و حججی ها را تا بهشت بدرقه کردیم، در همه لحظات، حضور شما را در کنار خود حس کردیم، هرچند مختلف و بعضا ناراحت کننده قضاوت شدیم اما از خواست شما بازنگشتیم، هر چند فشارها زیاد بود اما مقاومت کردیم و مطالبه مردم را تا آنجا که قانون به ما اجازه می داد طلب کردیم و پیاده کردیم .
امروز دو سال تجربه و یک دنیا کار و ایده برای بهتر شدن پیش روی ماست، خوشحالیم که در کنارتان زندگی می کنیم، و شما خوبان ما را می بینید و می خوانید.
بی هیچ تعارفی می‌خواهیم بگوییم تک تک شما هموطنان را دوست داریم و به خاطر شما و برای شما تلاش می کنیم تا روز به روز بهتر شویم.
کانال تلگرامی آخرین خبر که به عنوان یکی از پیوست‌های شبکه اجتماعی اپلیکیشن آخرین خبر فعالیت دارد کار خود را در 17 مهرماه 1394 پس از گذشت مدت کوتاهی از افزوده شدن قابلیتِ کانال به اپلیکیشن تلگرام آغاز کرد. این کانال در مدت دو سال فعالیت موفق شده با استفاده از نیروی انسانی توانمند خود که تجربه طولانی مدت پشتیبانی از اپلیکیشن خبری آخرین خبر را داراست با پوشش مستمر، صحیح و سریع اخبار در حوزه های مختلف نظر عموم مخاطبان و حتی مسئولین را به خود جلب نماید.
این کانال از زمان آغاز به کار تاکنون، همواره جزو 10 کانال تلگرامی برتر بوده و تلاش داشته با رعایت اصول حرفه ای خبرنگاری که مغفول مانده انتشارخبر و محتوا در شبکه های اجتماعی است اصلِ قابل اعتماد بودن و متقن بودن اخبار را به عنوان یک دستور العمل مهم رعایت کند.
آخرین خبر طی این مدت برای تبلیغات خود هرگز از شیوه های غیر اخلاقی بهره نبرده و تلاش داشته علاوه بر محتوا در افزایش مخاطب نیز اصل پاک بودن را رعایت کند.
گفتنی است آخرین خبر علاوه بر کانال تلگرامی دو میلیون تایی، در بستر اندروید بیش از 2 میلیون، در بستر ios بیش از 50 هزار، در اینستا گرام حدود 370 هزار و در سایر کانال ها و شبکه های اجتماعی خود بیش از 1.5 میلیون مخاطب دارد که مجموع مخاطبان آن به حدود 6 میلیون نفر می رسد که بالاترین رقم مخاطب در بین رسانه های فضای مجازی کشور است.

با کانال تلگرامی «آخرین خبر» همراه شوید