آخرین خبر/ به اطلاع میرسانیم نسخه 11 سیستم‌عامل آی او اس (iOS) ضمن ایجاد تغییراتی محسوس در کنترل سنتر، به هرچه روان‌تر شدن دستگاه‌های اپل کمک کرده و با دارا بودن قابلیت‌هایی جدید و جذاب نظیر انیموجی، تجربه نوینی را برای کاربران فراهم نموده است.


تیم آخرین خبرمتناسب با ورژن جدید اپل، نسخه 2.2 اپ آخرین خبر را که نسبت به نسخه‌های قبلی قابلیت‌های چشمگیری دارد منتشر نموده است.


در این خبر مهم‌ترین ویژگی های جدید این نسخه را معرفی می‌کنیم:
یکی از مهمترین تغییرات نسخه؛ ساخت و ورود به حساب کاربری است. در نسخه جدید کاربر به راحتی "کد فعال سازی" جهت ورود را دریافت میکند و با آن وارد حساب کاربری خود خواهد شد.

از دیگر قابلیت های مهم اضافه شده؛ بوک مارک یا نشان‌دار کردن اخبار مورد علاقه است، که شما می‌توانید تمامی اخبار، مطالب، عکس‌ها و پیام هایی که دوست دارید را در یک صفحه مستقل ذخیره کنید و هر زمان که نیاز داشتید، آن‌ها را به راحتی و حتی به صورت آفلاین بخوانید. البته گفتنی است برای استفاده از امکان بوک مارک و ذخیره اخبار مورد علاقه، کاربران باید دارای پروفایل یا همان حساب کاربری باشند تا اطلاعات آن ها مانند پست‌ها و نظرات ارسالی و خبرهای بوک‌مارک شده در فضای اینترنت ذخیره شود و هر زمان با ورود به حساب کاربری خود به آن ها دسترسی داشته باشد.

علاوه بر موارد فوق در نسخه جدید بهینه سازی ، تغییرات گرافیکی و امکانات خوب و قابل توجهی صورت گرفته است. از جمله این امکانات ،  "کلمات کلیدی" در صفحات خبر میباشد به طوریکه کلمات شاخص هر خبر مشخص و بر اساس آن خبرهای مشابه به شما نشان داده میشوند.

پیشنهاد میکنیم هر چه سریعتر نسخه جدید iOS آخرین خبر را از استور اپل دانلود و نصب کنید.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.com