آخرین خبر/ پس از چند ماه تلاش تیم آخرین خبر اکنون نسخه جدید اندروید "ویرایش 3.0" آماده بهره برداری و انتشار است.


در ابتدا از استقبال خوب مخاطبان تشکر میکنیم و خوشحالیم که اپلیکیشن آخرین خبر، به عنوان یک نرم افزار خبری فارسی زبان در زمره پرمخاطب‌ترین اپلیکیشن‌های کشور است.
تلاش ما این بوده که همواره در نسخه های جدید امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم و تا حد امکان اصلاحات مورد نظر که از سوی مخاطبان به دست ما می رسد را اعمال کنیم .

مهمترین تغییرات نسخه جدید:
1: باز طراحی بخش چندرسانه ای و اضافه نمون 18 موضوع مختلف به طوریکه میتوانید با انتخاب موضوع مورد علاقه خود ویدوئوهای مربوط به آن را به راحتی ببینید. در این بخش صفحه "ویژه ها" قرارداده شده که در آن ویدئو های منتخب قرار میگیرد و همچنین صفحه تازه ها و پربازدید ها برای دسترسی به جدیدترین ها و پربیننده ترین کلیپ ها قرار داده شده است.

2: در صفحات خبر گزینه ی "مطالعه بیشتر" اضافه شده تا زمانی که خبرها طولانی بود بتوانید با خواندن بخشی از خبر در صورت دلخواه با زدن روی این گزینه ادامه خبر را مطالعه کنید.

3: امکان دریافت نوتیفیکیشن با استفاده از سیستم نوتیفای گوگل فراهم شده است، امیدواریم با اضافه شدن این امکان مشکل نوتیفایی که در برخی گوشی ها گزارش شده بود حل شود.


برای دانلود و نصب می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید:
دانلود از کافه بازار


پیشنهاد می کنیم نسخه جدید را نصب کنید تا هم از امکانات جدید بهره مند شوید و هم با پیشنهادات خود ما را در ارائه نسخه های بهتر یاری کنید.
از لطف و توجه شما عزیزان به نرم افزار "آخرین خبر" سپاسگزاریم .