آخرین خبر/ به اطلاع شما عزیزان میرسانیم  بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری آخرین خبر به عنوان حامی رسانه ای در یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شرکت نموده است.


این دوره از نمایشگاه شامل بخش‌هایی همچون تلفن همراه، نشر دیجیتال، بازی‌های رایانه ای، هنر دیجیتال، دانش دیجیتال و کارگاه‌های آموزشی است و بخش استارت آپ نیز برای نخستین بار در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال فعال شده است.

آخرین خبر در این نمایشگاه که 20 الی 26 آبان ماه در تهران، مصلی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد؛ حضور فعال دارد و در غرفه خود میزبان شما خوبان است. ساعت بازدید از نمایشگاه 10 الی 20 می باشد.

هدف آخرین خبر از شرکت در نمایشگاه رسانه های دیجیتال معرفی بنگاه رسانه ای و حوزه های سرمایه گذاری و تبلیغات خود می باشد و همچنین ایجاد زمینه های لازم برای گسترش همکاری های مناسب و آشنایی با بازارهای جدید است.
اولویت اصلی حضور آخرین خبر در نمایشگاه های تخصصی و مرتبط به کسب و کار بنگاه رسانه ای"آخرین خبر" است که نمایشگاه رسانه های دیجیتال با توجه به فعالیت آن فرصت مناسبی برای همکاری های دوطرفه است.

امیدواریم در نمایشگاه رسانه های دیجیتال همکاری‌های اقتصادی، توسعه و گسترش ارتباطات ، جذب مشتریان جدید و نمایندگان جدید، شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آن ها، اخذ سفارشات جدید، معرفی بهتر محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتریان را بتوانیم رقم بزنیم.

منتظر دیدار شما در غرفه آخرین خبر در نمایشگاه رسانه های دیجیتال هستیم.


در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net