آخرین خبر/ به اطلاع شما عزیزان میرسانیم بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری آخرین خبر در دومین نمایشگاه بین المللی خودروی تهران شرکت نموده است.


این نمایشگاه که در تاریخ 6 الی 10 آذر ماه 96 در شهر آفتاب تهران برگزار می شود، آماده برگزاری یکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین رویدادهای نمایشگاهی در حوزه خودرو کشور است و از
 ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان خواهد بود.

این مراسم پنج روزه، به‌طور رسمی برای دومین بار با حضور مسوولان و دست‌اندرکاران این صنعت کلید می‌خورد و آماده حضور علاقه‌مندان به صنعت و بازار خودرو است.
حضور گروه صنعتی ایران خودرو، گروه خودروسازی سایپا، شرکت‌های ایرتویا (تویوتا و لکسوس)، نگین خودرو (رنو)، کرمان موتور (هیوندای)، آرمان موتور کویر (لوکسژن) و جمعی دیگر از برندهای معتبر خودرویی در نمایشگاه خودرو ۹۶ تهران؛ می‌تواند سبب استقبال مردم از این نمایشگاه بزرگ شود.

در این نمایشگاه علاوه‌بر شرکت‌های خودروساز داخلی، بسیاری از شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ جهان، جدیدترین تولیدات خود را به نمایش عموم می‌گذارند. در نمایشگاه بین‌المللی خودرو تهران که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و زیرمجموعه‌های این وزارتخانه برپا می‌شود، کشورهای کره جنوبی، ژاپن، چین، ترکیه، فرانسه، آلمان، انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و تایوان حضور دارند. 

تیم آخرین خبر امیدوار است در نمایشگاه خودرو همکاری‌های اقتصادی، توسعه و گسترش ارتباطات ، جذب مشتریان جدید و نمایندگان جدید، شناخت و اصلاح کانال های توزیع و ارتباط با آن ها، اخذ سفارشات جدید، معرفی بهتر محصولات و ارایه خدمات بهتر به مشتریان را فراهم آورد.

منتظر دیدار شما در شهرآفتاب تهران ، غرفه آخرین خبر واقع در سالن ملل این نمایشگاه هستیم.


در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net