آخرین خبر/ بخش «بین الملل» یکی از بخش‌های پرکاربرد و با ضریب نفوذ بالا در اپ خبری آخرین خبر است که حوزه های مختلفی را شامل می‌شود.

تحریریه بین الملل آخرین خبر روزانه و به صورت مستمر با بررسی جامع آخرین تحلیل‌ها و خبرها در حوزه سیاست خارجی و داخلی کشورهای مختلف را منتشر نموده و به نیازهایی که برای مخاطبان مطرح میشود پاسخ می‌دهد.
در بخش «بین الملل» محتوای مهمترین خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، سایت‌ها، مجلات و انواع دیگر رسانه های دیداری، شنیداری و نوشتاری و شبکه های اجتماعی منعکس می‌گردد.
روزانه بیش از 200 منبع در حوزه سیاست خارجی و بین الملل رصد می‌شود تا اطلاعات جامع و بهتری جهت استفاده مخاطبان تهیه گردد. گفتنی است منابع در این قسمت بسیار متنوع است و همه سلایق را در بر میگیرد.
کاربران میتوانند به جای مرور حجم زیادی از صفحات و سایت‌های گوناگون بین الملل و روزنامه های مختلف، با استفاده از مطالب و ویدئوهایی که در بخش "بین الملل" قرار می‌‎گیرد به سرعت از معتبرترین خبرها در این حوزه آگاه شوند.
دنیای بین الملل عرصه گسترده تعاملات مختلف و خبرهایی است که با طرز تفکرات و سلایق مختلف ارتباط دارد؛ حوادث، حواشی، اتفاقات نادر، درگیری های داخلی و خارجی کشورها از جمله این محتوا می‌باشد.
بدون شک می‌توان یکی از رسالت‌های بخش «بین الملل» را پوشش جامع، سریع ودقیق اخبار خارجی با رعایت اصل بی طرفی جهت اطلاع افکار عمومی دانست.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net