آخرین خبر/ خواندن سخت نیست با مطالب جالب و کوچک شروع کنیم؛ در روز هزاران اتفاق کوچک و بزرگ، عجیب و باورنکردنی، شاد و خوشحال کننده و یا تلخ و دردناک در 4 گوشه دنیا رخ می دهد. آثار باستانی و مکان های ناشناخته، راز آلود و حتی ترسناکی در ایران و جای جای جهان وجود دارد که آشنایی با آن‌ها برای هر کسی می‌‌تواند جالب باشد.

بخش «خواندنی‌ها»ی آخرین خبر علاوه بر پرداختن به این گونه مطالب، خاطرات تلخ و شیرین و خنده‌دار از شهدا و روزهای سرنوشت ساز جنگ، نکته‌های اخلاقی و رازهای پند آموز و دل گرم کننده بین خداوند و بندگانش از زبان معصومان و علمای بزرگ، دانستن ماجراهای جالبِ ضرب المثل‌های ایرانی و داستانک‌های جالب و پر مغز، همه و همه این مطالب و اتفاقات جذاب و خواندنی را بدون وبگردی‌های زیاد و کلافه کننده برای شما همراهان همیشگی در نظر گرفته است.

علاوه بر این هر روزه خنده‌دارترین، عجیب‌ترین و جالب‌ترین کلیپ‌ها و یا ویدئوهایی آموزنده و هشدار دهنده از رویدادها و حوادث در اقصی نقاط جهان را در این بخش شاهد خواهید بود که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.

در ایام خاص مثل شهادت و یا ولادت ائمه معصومین‌(ع) و یا وقایع و رویدادهای مهم ملی و جهانی، بسته‌هایی خواندنی و مفصل با مضمون همان رویداد تهیه و گردآوری می‌شود که با نوتیفیکیشن «خبرمهم» همواره مورد استقبال شما مخاطبان ارجمند قرار گرفته است.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net