آخرین خبر/ تعداد کاربران کانال تلگرامی «آخرین خبر» وابسته به بنگاه رسانه ای سرمایه گذاری این مجموعه به سه میلیون کاربر رسید. بنگاه رسانه آخرین خبر که از سال 92 فعالیت خود را با معرفی اپلیکیشن آخرین خبر با همین عنوان شروع کرده اکنون دارای ظرفیت گسترده ای در فضای مجازی کشور است که آن را به پرمخاطب ترین مجموعه رسانه ای فضای مجازی کشور بدل کرده است.


اپلیکیشن این مجموعه تا کنون بیش از هشت میلیون مرتبه از سوی مخاطبان آن نصب شده که بیش از دو میلیون کاربر فعال دارد.این مجموعه همچنین علاوه بر کانال سه میلیونی خود، وسیع ترین شبکه تلگرامی استانی کشور را با بیش از 1.5 میلیون مخاطب در 31 استان در اختیار دارد و در کنار این ظرفیت ها بیش از نیم میلیون مخاطب دردیگر کانال های تلگرامی خود دارد که سرجمع مخاطبان آن به بیش از پنج میلیون مخاطب در فضای تلگرام می رسد. 

اینستاگرام «آخرین خبر» با 440 هزار کاربر بیشترین تعداد مخاطب را در بین اینستاگرام های رسانه های رسمی کشور دارد و در سال 2017 نیز بر اساس آمار رسمی شرکت اینستاگرام تعاملی ترین رسانه فارسی زبان بوده است. علاوه بر این آخرین خبر در تمامی شبکه های اجتماعی مطرح داخلی نیز فعالیت خود را گسترش داده است. 

مجموع مخاطبان این مجموعه در حال حاضر به بیش از هشت میلیون مخاطب رسیده که بیشترین رقم مخاطب در بین رسانه های فضای مجازی کشور است.


در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net