روزگاری دنیای ورزش محدود به درون ورزشگاه‌ها بود و برای لذت بردن از هیجان‌های ورزشی باید مایل‌ها و کیلومترها مسافت طی می‌کردیم تا بتوانیم از دیدن یک مسابقه و رویداد ورزشی لذت ببریم. همین محدود بودن دنیای ورزش به درون استادیوم‌ها اطلاعات و همچنین علاقه ما را اهم از این دنیای پر هیجان محدود کرده بود. 


با گسترش رسانه‌ها در دنیا، ورزش و به‌خصوص فوتبال آنچنان جای خود را درون خانواده‌ها باز کرد که امروزه می‌توان ادعا کرد در بسیاری از خانه‌های این کشور تماشای فوتبال و سایر رویداد‌های ورزشی یکی از جزءهای جدانشدنی اوغات فراغت خانواده‌ها شده است. 
برای اثبات این مساله هم همین بس که صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران یک شبکه تخصصی ورزش دارد که تنها به پوشش رویدادهای ورزشی می‌پردازد و در سایر شبکه‌ها هم برنامه‌های ورزشی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های تلویزیون است. 

چنین گسترشی در رسانه‌های ورزشی شاید معایبی هم داشته باشد از جمله این‌که برای دسترسی به خبرهای متفاوت باید رسانه‌های متفاوتی را بررسی کرد که این مساله وقت زیادی از مخاطب خواهد گرفت. 
 
بخش ورزشی "آخرین خبر" با فعالیت هدفمند و تیمی این امکان را برای علاقه‌مندان به ورزش فراهم کرده است که در آسان‌ترین حالت و با صرف کم‌ترین زمان ممکن برای جست‌وجو و بررسی رسانه‌های متعدد، مهم‌ترین و جذاب‌ترین خبرهای ورزشی را از مهم‌ترین رسانه‌های ورزشی دنیا بر روی صفحه‌های تلفن همراه و یا رایانه‌های شخصی خود ببینیم. 

با بخش ورزش آخرین خبر می‌توان در کم‌ترین زمان ممکن، به روز بود.در کوتاه ترین زمان به روزترین باشید.
پیامک: 2000995
ایمیل: info@akharinkhabar.net