آخرین خبر/پس از ماه ها تلاش اکنون نسخه ویژه جام جهانی اپلیکیشن ما با ویژگی های منحصر به فرد آماده شده و در دسترس شما عزیزان قرار دارد، در این نسخه ویدئو ها و محتواهای بی نظیری از جام جهانی را خواهید دید که در هیچ کجا وجود ندارد.
پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این خبر ابتدا نسخه جدید را از اینجا به روزرسانی کنید تا ویژگی های آن را بهتر بشناسید.


تیم فنی و تحریریه آخرین خبر از ماه ها قبل در تلاش بود نسخه ای ویژه برای ورزش دوستان خصوصا طرفداران فوتبال و جام جهانی ارائه کند، این محصول ویژگی های منحصر به فردی دارد که می تواند شما علاقه‌مندان به فوتبال را پای خود میخکوب کند. ما در محصول جدید خود سه اتفاق مهم را رقم زده ایم:
1-تغییر اساسی در کاشی ورزشی: کاشی ورزشی آخرین خبر یکی از پرطرفدارترین بخش های اپلیکیشن ماست و یکی از دغدغه های همیشگی ما رضایت مندی طرفداران آن است، در نسخه جام جهانی یک اصلاح اساسی و چند آپشن جدید در این بخش اضافه شده است، ما با افزودن یک منوی کشویی، برای هر تیم حاضر در جام یک بخش مجزا تدارک دیده ایم، در این بخش ها علاوه بر اخبار تیم ها، ویدئو های منحصر به فردی به صورت اختصاصی توسط تیم ترجمه و زیرنویس ما تهیه می شود که تنها در اپلیکیشن آخرین خبر منتشر می شوند. در این بخش می توانید با افتخارات تیم های ملی، بازیکنان شاخص، مربیان اسطوره ای و بازیکنان تاثیرگذار و تاریخی تیم ها آشنا شوید همچنین برای هر تیم یک صفحه اختصاصی برای کل کل درنظر گرفته شده که طرفداران آن تیم و سایر تیم ها می‌توانند وارد آن صفحه شده و با یکدیگر بر سر موضوعات مختلف کل کل کنند.
2-ایجاد کاشی جدید به نام جام جهانی: این بخش خود از دو بخش کلی تشکیل شده، مسابقات و هواداری.
در بخش مسابقات، می توانید با ترکیب تیم ها آشنا شوید، هر بازیکن در ترکیب یک صفحه دارد و اطلاعات او مانند پست، شماره پیراهن، تعداد بازی ملی، قد و وزن او مشخص شده همچنین اگر بازیکنی دارای صفحه اجتماعی فعال و رسمی باشد لینک آن در این بخش وجود دارد و می توانید به سادگی به صفحه آن بازیکن رفته و آخرین پست های شبکه اجتماعی او را ببینید. در این بخش همچنین تمامی اتفاقات بازی ها از جمله تایم لاین بازی، اتفاقات مهم بازی مانند تعداد شوت ها، کرنرها، تعویض ها و... در دسترس شماست.
بخش دیگر این کاشی بخش هواداری است، پیشنهاد می کنیم برای استافده از این بخش حتما پروفایل بسازید تا بتوانید با استفاده از آن هوادار یک یا چند تیم بشوید تا هم اخبار آنها سریعتر در اختیار شما قرار بگیرد و هم در کل کل ها و بحث ها وارد صفحات اختصاصی آن تیم ها شوید و بحث و کل کل کنید.
گفتنی است جدول کامل بازی ها در کاشی جام جهانی در اختیار شما قرار دارد.
3-ایجاد کاشی پیش بینی؛ این کاشی یک هفته مانده به آغاز بازی ها رونمایی می شود، در این بخش علاوه بر پیش بینی بازی ها برای شما امتیازاتی بر اساس پیش بینی ها در نظر گرفته شده و می توانید ببینید در کجای جدول پیش بینان!! قرار دارید.

پس هر چه سریعتر اپلیکیشن آخرین خبر را به روز کنید تا جام جهانی را از دست ندهید...