آخرین خبر/ همراهان همیشگی آخرین خبر همانطور که اطلاع دارید یکی از ویژگی های خوب "آخرین خبر" تعاملی بودنش است؛ به این معنا که روزانه هزاران عکس از سوی کاربران دوست داشتنی "آخرین خبر" برای ما ارسال می‌شود. این تصاویر در بخش عکاس‌خونه با تیتر و توضیح خودتان در معرض دید دیگر کاربران قرار گرفته و آن‌ها نظرات خود را برای هر عکس ارسال می‌کنند و به تعامل با یکدیگر میپردازند.

اگر در گوشی خود تصاویر زیبایی دارید یا در مکانی مناسب برای گرفتن تصویر جذابی هستید اما تابحال در بخش عکاس خونه عکسی ارسال نکردید یا از نحوه ارسال عکس مطلع نیستید، ما در این بخش آموزش تصویری و خلاصه‌ای برای ارسال عکس در کاشی «عکاس خونه» برای شما آماده کرده ایم که در ادامه خواهید دید.


مرحله اول: ورود به کاشی «عکاس خونه» و ورود به بخش ارسال عکس

برای ارسال عکس در کاشی «عکاس خونه» ابتدا باید وارد این کاشی شوید. برای این کار کافی است در صفحه اصلی (عکس شماره 1) به دنبال کاشی «عکاس خونه» بگردید که با کادر آبی رنگ در عکس مشخص شده و آن را لمس کنید تا واردش شوید. توجه داشته باشید که عکس این کاشی در بازه‌های زمانی مختلف تغییر می‌کند.
پس از ورود به این کاشی شما در صفحه ای مشابه (عکس شماره 2) وارد خواهید شد. در این بخش علاوه بر دیدن دیگر تصاوری که توسط مخاطبین آخرین خبر ارسال می‌شود، قادرید با لمس کردن علامت دوربین که در بالای صفحه و با کادر آبی مشخص شده است، وارد بخش ارسال عکس شوید.
مرحله دوم: نوشتن موضوع، متن و افزودن عکس

پس از ورود به بخش ارسال عکس که در (عکس شماره 3) مشخص شده است، لازم است 3 بخش را تکمیل نمایید. بخش اول و دوم که با کادرهای آبی رنگ در عکس مشخص شده‌اند مربوط به نوشتن موضوع یا همان تیتر و افزودن متن هستند. توصیه ما این است که موضوع را کوتاه و گویا بزنید و در بخش متن به توضیح مفصل تر موضوع بپردازید.
بعد از تکمیل دو بخش اول، نوبت به انتخاب عکس مورد نظرتان است. برای این کار مشابه (عکس شماره 3) در پایین صفحه دو انتخاب خواهید داشت که با کادر نارنجی رنگ مشخص شده‌اند. با لمس کردن گزینه سمت راست، می‌توانید مستقیما از طریق دوربین گوشی هوشمندتان اقدام به عکاسی، کادربندی و ارسال آن نمایید. اما برای ارسال عکس از گالری عکس‌‌های خودتان لازم است در همان صفحه شکل سمت چپ را لمس کنید تا وارد گالری یا پوشه‌های خودتان شوید و پس از انتخاب عکس در مرحله بعد (عکس شماره 4) اگر عکس نیاز به کادربندی خاصی دارد این کار را با ابزاری که در نظر گرفته شده انجام دهید و بعد از آن با لمس کردن عبارت «اعمال» که با کادر آبی رنگ در این عکس مشخص شده است؛ عکس را آماده بارگذاری کنید.
مرحله آخر: ارسال عکس و توضیح آن برای ما

در انتها و پس از گذراندن مراحل قبل، نوبت به مرحله نهایی ارسال موضوع، متن و عکس شماست. برای این کار همانطور که در (عکس شماره 5) مشاهده می‌کنید. عکس شما در انتهای صفحه به صورت کوچک شده نمایش داده می‌شود و این به معنای انجام درست عملیان انتخاب عکس می‌باشد. برای ارسال آن کافی است گزینه‌ای که با کادر آبی رنگ در بالای صفحه سمت چپ مشخص شده است را لمس کنید. پس از آن عکس، موضوع و توضیحات شما برای ما ارسال خواهد شد. فقط توجه داشته باشید که این قسمت حتما نیاز به اتصال به اینترنت دارد به همین دلیل حتما از درستی اتصالتان به اینترنت اطمینان حاصل نمایید. در نهایت تصاویر ارسالی شما توسط تیم تحریریه آخرین خبر مورد بازبینی قرار میگیرد و در صورتی که در حدود قانون و ادب باشد در فرصت کوتاهی منتشر خواهد شد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید
/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید