آفتاب یزد/ « برای اینکه این روز ها را نبینیم تیتر زدیم به افتخار برجام » عنوان سرمقاله سردبیر روزنامه آفتاب یزد، سید علیرضا کریمی است که می‌توانید آن را در ادامه بخوانید:

خود کرده را تدبیر نیست.«ما» چوب ندانم کاری خود را می خوریم و لاغیر.اینجا نباید مشکلات را حواله داد به قضا وقدر.هرچه رخ می دهد «برداشت» کاشته های خودمان است. از پلاسکو بگیرید تا معدن یورت و حتی سانچی. هر جا سیاه پوش شدیم و رخت عزا بر تن کردیم و به یکدیگر تسلیت گفتیم پشت پرده سوء مدیریتی رخ داده است. هرچند دیگر عادت شده است. تقریبا سر شده ایم. صبح برمی خیزیم، از خبر حادثه دچار شوک می شویم. کمیته ای به جهت بررسی تشکیل می گردد. و تمام. می رود تا حادثه بعدی. و این سیکل ناگوار به همین ترتیب تکرار و تکرار می شود.
در همین موضوع سقوط پرواز تهران - یاسوج، کدام عاقل و سالمی می پذیرد یک هواپیما پس از 25 سال عمر، کماکان بپرد و مسافر جا به جا کند؟ آن هم به این شکل و ترتیبی که در ایران رخ می دهد. حتما خود تجربه کرده اید.به دلیل فقدان ناوگان هوایی مناسب و کافی، هواپیماها به مثابه تاکسی های خطی عمل نموده و به محض فرود و پس از خروج مسافران، سریع سوخت گیری نموده و روی باند قرار می گیرند برای پرواز بعدی. یعنی مابین دو پرواز فرصتی نیست برای چک و بررسی.

برای دسترسی به متن کامل سرمقاله می توانید به سایت مبدا مراجعه کنید.


همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید:
آخرین خبر در تلگرام
https://t.me/akharinkhabar
آخرین خبر در ویسپی
http://wispi.me/channel/akharinkhabar
آخرین خبر در سروش
http://sapp.ir/akharinkhabar
آخرین خبر در گپ
https://gap.im/akharinkhabar