روزنامه شهروند/ متن پیش رو در شهروند منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست

خروج برنامه نود از کنداکتور تلویزیون آن هم به بهانه پخش دیدار تیم‌های اسپانیا و انگلیس انتقادهایی را در پی داشته و توضیح مشخصی هم از سوی مسئولان صداوسیما در این باره ارایه نشده است. با این حال عادل فردوسی‌پور و همکارانش در برنامه نود طبق روال سال‌های گذشته که در هفته‌های تعطیلی لیگ هم با آیتم‌های ویژه نود را روی آنتن می‌بردند، برای این هفته نیز آیتم‌های خود را آماده کردند و منتظر تغییر کنداکتور دوشنبه شب شبکه سوم سیما هستند.

دیروز هم برای پیگیری این ماجرا با مسئولان صداوسیما تماس گرفتیم تا خبر دقیقی از پخش شدن یا نشدن برنامه نود امشب بگیریم که پاسخی دریافت نکردیم. با این حال عوامل برنامه نود همچنان امیدوار هستند تا امروز مجوز پخش این برنامه صادر شود و طبق روال عادی نود بتواند در آخرین ساعات دوشنبه شب تا اولین ساعات بامداد سه‌شنبه مخاطبان خود را پای گیرنده‌ها میخکوب کند. با اینکه بعد از انتشار گزارش‌های اولیه از پخش نشدن برنامه نود این هفته برخی از منتقدان عادل فردوسی‌پور از این موضوع استقبال کردند؛ کمتر کسی از علاقه‌مندان به فوتبال پیدا می‌شود که موافق روی آنتن نرفتن این برنامه باشد. شمارش معکوس آغاز شده و باید دید در دقیقه ٩٠ نظر مسئولان صداوسیما درباره پخش نشدن برنامه نود این هفته تغییر می‌کند یا خیر.

راهکار برای پخش بازی جذاب اسپانیا و انگلیس و راضی نگه داشتن طرفداران این ٢ تیم هم انتقال آن به آنتن شبکه ورزش است. شاید در این صورت صداوسیما بتواند همه مخاطبانش را راضی کند، اما در صورت پخش‌نشدن برنامه نود این هفته قطعا شایعه اختلاف بین عادل فردوسی‌پور و مدیران تلویزیون تقویت خواهد شد. اگر برنامه امشب نود روی آنتن نرود، همه منتظر می‌مانند تا هفته آینده واکنش عادل فردوسی‌پور را به این اتفاق ببینند و شاهد کنایه‌های معنادار او باشند که یک بار چند ماه قبل در جریان برنامه ٢٠١٨ و اجازه ندادن به پویول برای حضور در تلویزیون رخ داد.


ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید