آخرین خبر/ رهبر ارکستر رئال پس از اینکه تیم مادریدی در یک هفته سه جام را از دست داد به برنابئو بازگشت. فصلی فاجعه آمیز به برکناری سولاری انجامید تا زین الدین نجات دهنده پس از گذشت 9 ماه از استعفایش بازگردد. زیدان در دوره اول حضورش در رئال مادرید (2016-2018) 9 جام به دست آورد که سه قهرمانی پی در پی لیگ قهرمانان اروپا مهمترین موفقیت تاریخی وی بود. اما چرا این باشگاه را ترک کرد؟ زیدان در اولین کنفرانس خبری پس از بازگشت به رئال مادرید گفت: "از باشگاه خارج شدم چون این مسئله برای من لازم بود، باشگاه پس از این موفقیت ها نیازمند تغییر بود." و اما چرا بازگشت؟ "بازگشتم چون رییس باشگاه با من تماس گرفت، من رییس و باشگاه را بسیار دوست دارم و خب برگشتم".

بازگشت زیدان به مهمترین موضوع مورد بحث در شبکه های اجتماعی تبدیل شد. ایکر کاسیاس در توییت جالبی بازگشت زیدان را بهترین قسمت دومی که در عمرش دیده است توصیف کرد و برایش آرزوی موفقیت نمود. یکی از هواداران رئال نیز نوشت: "بدترین هفته های فوتبالی ما بزرگترین شادی و زیباترین خبر را به ما بخشید". کاربر دیگری اما توییت کرد "رمز موفقیت زیدان رونالدو بوده است و گذشت زمان این امر را اثبات می کند". کاربر دیگری هم به هواداران بارسلونا هشدار داد که "روزی خواهد آمد که مسی بازنشسته شده و خط حمله رئال ام باپه و وینسیوس هستند به مربیگری زیدان".

زیدان در 149 بازی روی نیمکت رئال مادرید نشست و در 70 درصد بازی ها پیروز از زمین خارج شد: 104 پیروزی، 29 تساوی و تنها 16 شکست نمرات کارنامه وی بود. رئال مادرید زیدان 393 گل به ثمر رساند یعنی 2.6 گل در هر مسابقه. در نهایت و در سایه ترکیب پا به سن گذاشته رئال، زیدان این تیم را ترک کرد.

شما بازگشت زیدان را چگونه توصیف می کنید؟ تغییر به سوی روزهای بهتر یا یک ماموریت انتحاری؟
ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید