رپرتاژ آگهی/یکی از بهترین لحظات یک شخص زمانی است که به عزیز ترین شخص زندگی اش هدیه می دهد و یا از او هدیه دریافت می کند.گاهی اوقات بهانه های خوبی برای هدیه دادن وجود دارد مناسبت های مختلف با هدیه می توانند شادتر شوند ولی بدون شک هدیه معجزه ای است که روابط انسانی را دگرگون می کند خواه با دلیل باشد و یا بدون دلیل.
اما در این روزگار رفت و آمد در ترافیک و انتخاب از بین ویترین هایی که در سطح شهر پراکنده هستند ، خرید هدیه را سخت و سخت تر می کند. بورسیکا یک فروشگاه اینترنتی است که می تواند شما در انتخاب هدیه کمک کند. بورسیکا بسته های ویژه ای برای ایام خاص و روزهای بدون تکرار تهیه کرده است. بسته هایی کامل از جعبه های زیبا، عروسک، گل و شکلات که می تواند محبوب تان را خوشحال کند. مزیت این بسته ها در هزینه اندک و ارسال سریع آنها خواهد بود. شما می توانید بسته هدیه را به تنهایی و یا همراه با خرید یک کالا سفارش دهید تا خرید شما بسته بندی شده به مقصد مورد نظر ارسال شود.
اما در صورتی که اهل پکیج های رنگارنگ و متداول روزهای خاص و ویژه نیستید و تمایل به خرید کالایی با ارزش، مانند عطر و لوازم جانبی و تزئینی دارید با استفاده از کد تخفیف 15 هزار تومانی "مخصوص بورسیکا در ایام خاص" با تخفیف خرید کنید.
برای اینکه خرید خود را هدیه دهید در قسمت توضیحات سفارش بنویسید "کادو شود " ؛ بورسیکا خرید شما را رایگان کادو می کند و برای شما یا عزیزانتان ارسال می کند.
پس این فرصت را از دست ندهید و با یک هدیه زیبا به کسانی که دوستشان دارید آنها را شگفت زده کنید.فروشگاه اینترنتی بورسیکا در جشن ها و ایام خاص همراه شماست تا شما را پیش محبوب تان سرافراز کند.