رپرتاژ آگهی/ در دوره ای زندگی میکنیم که زمان اهمیت زیادی دارد و اگر قرار باشد برای انجام هرکاری پشت چراغ قرمز و ترافیک باشیم قطعا به کارهای کمتری رسیدگی می کنیم.
زمان هایی که خیلی عجله داریم و انواع خرده کارها بر سر ما ریخته است بیشترین حجم انرژی از ما تحلیل می رود.
اپلیکیشن پیشخوان همراه برای صرفه جویی در زمان به کمک ما آمده است.
این اپلیکیشن آمادگی دارد تا مهم ترین امور بانکی از جمله کارت به کارت (انتقال وجه) و دریافت موجودی از تمامی بانک ها را استعلام کند.
همچنین اپلیکیشن پیشخوان می تواند، ریز خلافی خودرو را دریافت کند و آن را به صورت آنلاین پرداخت کند.
خرید شارژ به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای تمام اپراتور ها از جمله: ایرانسل، همراه اول، رایتل و...با نصب این اپلیکیشن امکان پذیر است.
پیشخوان همراه می تواند به صورت مستقیم
پرداخت کننده تمام قبوض(گاز.برق.آب و...) نیز باشد.
با استفاده از پیشخوان می توانید به راحتی ، فیش حقوقی فرهنگیان و نیروهای مسلح را دریافت کنید. همچنین اگر قصد سفر دارید و به دنبال خرید امن، سریع و راحت بلیط هواپیما هستید، پیشخوان
خرید و رزرو بلیط هواپیما را نیز برای شما انجام می دهد.این برنامه برای بیمه نامه ماشین شما هم برنامه دارد، باپیشخوان می توانید نرخ بیمه نامه ماشین خود را استعلام کنید.
در راستای آگاهی شما و ارائه اطلاعات و اخبار صحیح،
مجموعه پیشخوان تصمیم گرفته است خدمات خبری(ورزشی.اقتصادی.فرهنگی هنری و...) را نیز در اختیار مخاطبان فرهیخته خود قرار دهد. اپلیکیشن پیشخوان به کسانی که قصد خرید یا فروش ماشین دارند هم کمک می کند و می تواند قیمت خودرو کارکرده و صفر را برای شما محاسبه کند.پیشخوان می تواند
تمامی خدمات پلیس+10 را نیز انجام بدهد.
شما می توانید این اپلیکیشن کاربردی را در پایین همین متن از طریق کافه بازار یا به صورت مستقیم دریافت نمایید.

/

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید