گیم اسکن/بازی Sekiro: Shadows Die، ساخته استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware)، از روز عرضه‌‌اش، عملکرد بسیار خوبی داشته است. به غیر از تحسین منتقدان، این بازی تنها در طی ۱۰ روز، موفق شده است تا بیش از ۲ میلیون نسخه بفروشد. به همین جهت، ناشر این بازی یعنی شرکت اکتیویژن (Activision) نیز از عملکرد این بازی راضی است. به گفته کالیستر جانسون (Collister Johnson)، مدیر ارشد عملیاتی این شرکت، بازی Sekiro: Shadows Die فروشی فراتر از انتظارات داشته است.
www.gamescan.net
در کنار فروش بالای این بازی در عرض ۱۰ روز، فروش آن به صورت دیجیتالی نیز خوب توصیف شده است. بر اساس گزارش SuperData، بازی Sekiro: Shadows Die در ماه مارس، بیش از ۱٫۴ میلیون نسخه به صورت دیجیتالی فروخته است. این عملکرد نه تنها آن را به موفق‌ترین بازیِ ماه مارس امسال تبدیل می‌کند، بلکه شرایط بهتری برای آن نسبت به دیگر بازیِ این استودیو یعنی عنوان Dark Souls 3 پدید آورده است. این بازی بیش از ۲۰۰ هزار نسخه به صورت دیجیتالی فروخته بود.
اگرچه هنوز برنامه‌های فرام‌سافتور در خصوص محتوایِ آینده Sekiro: Shadows Die مشخص نیست، اما به تازگی یک به‌روزرسانی برای این بازی عرضه شده است که Prosthetic Tools را کاربردی‌تر می‌کند/
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید