آخرین خبر/ اگر طرفدار انیمیشن‌های دیزنی و قهرمانانی همچون رالف خرابکار، وال ای، جودی هاپس (زوتوپیا)، وودی گاوچران و ... هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم تجربه این بازی را از دست ندهید.

در بازی Disney Heroes: Battle Mode شما یکی از قهرمانان دیزنی را انتخاب و در کنار سایرین با دشمنان دنیای دیجیتال مبارزه می‌کنید. امکان ارتقای قهرمانان دیزنی نیز در بازی وجود دارد، با افزایش امتیاز و پول ان ها را ارتقا دهید و قدرت شان را بیشتر کنید تا بتوانید با قدرتی چند برابر دشمنان را سرنگون کنید!
با انجام مراحل بازی Disney Heroes: Battle Mode، یک سری پاداش به شما داده می‌شود که این پاداش‌ها شامل آیتم‌هایی به نام Badges می‌شود. یکی از مواردی که در طول مبارزات خود باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از قدرت شخصیت‌های تیم‌تان و همچنین استفاده درست از Badgeها است. همیشه سعی کنید از Badgeهایی که دریافت می‌کنید، روی هر سه شخصیت تیم‌تان استفاده کنید تا قدرت‌ آن‌ها در طول مبارزات یکسان تقویت شود.


برخی از ویژگی های بازی Disney Heroes: Battle Mode:
*یک بازی خاطره انگیز برای علاقمندان به انیمیشن
*گیم پلی هیجان انگیز و معتاد کننده
*وجود شخصیت های اصلی تمامی انیمیشن های دیزنینسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم بازی: وابسته به دستگاه‌های مختلف متفاوت است (حدود 100 مگابایت)
مناسب برای: افراد 6 سال به بالا
سبک بازی: اکشن / استراتژیک

*لینک دانلود برای کاربران اندروید*
*لینک دانلود برای کاربران iOS*

آیا شما هم مثل ما علاقمند به انجام این بازی شدید؟ بازی های جذاب در این سبک را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید تا آن‌ها را برای سایر کاربران معرفی کنیم.

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید