آخرین خبر/ ماه مبارک رمضان فرارسیده و سحری خوردن یکی از آداب این ماه عزیز است تا در طول روز کمتر احساس گرسنگی و تشنگی کنیم.
اما این بیدار شدن از خواب همیشه یک معضل اساسی بوده است و از همین روی بارها در ماه رمضان رخ می‌دهد که عده‌ای سحر خواب می‌مانند.
در این مطلب سه اپلیکیشن جالب و کاربردی را به شما معرفی می‌کنیم تا خدای ناکرده سحرهای ماه مهمانی خدا خواب نمانید.


Shake-It Alarm
این اپلیکیشن در زمان پخش آلارم کاربر را مجبور می‌کند تا گوشی را به صورت فیزیکی تکان دهد تا اینکه صدای آلارم قطع شود. این امر باعث می‌شود تا کاربر کمی تحرک داشته باشد و راحت‌تر از تخت خواب بیدار شود.
اما جالب ترین قابلیت این اپلیکیشن آن است که اگر متوجه هشدار گوشی نشوید، به یکی از آشنایان‌تان که قبلا شماره آن را وارد کرده‌اید پیامک می‌زند و او با زدن زنگ به شما، از خواب بیدارتان می‌کند تا بتوانید سحری نوش جان کنید.فقط مراقب باشید شماره فردی را بدهید که مثل شما بیدار شدن از خواب برایش سخت نباشد!

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 12 مگابایت

*لینک دانلود*


Alarmy
این اپلیکیشن با یک روش آزاردهنده ولی مفید مانع خوابیدن شما می شود! روش کار کردن آن بدین صورت است که در قدم اول شما یک عکس از شی یا محلی دور از تخت‌خواب خود (مانند آشپزخانه) به اپلیکیشن معرفی می کنید. نکته آزاردهنده این اپلیکیشن در قدم دوم قرار دارد: شرط خاموش شدن صدای زنگ آن رفتن به همان مکان و عکس گرفتن از همان شی است و در غیر این صورت به هیچ عنوان (به جز باتری کشیدن!) از شر صدای زنگ خلاص نمی شوید!


این گونه با رفتن به آشپزخانه هم از صدای زنگ خلاص می‌شوید و هم سریع می‌توانید تدارک سحر را ببینید. امکان تنظیم بیدار شدن با انجام بازی نیز وجود دارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به گوشی‌های مختلف متفاوت است (حدود 21 مگابایت)

*لینک دانلود برای iOS*


Wakie
آخرین و جالب ترین برنامه این لیست اپلیکیشن Wakie است که عملکرد بسیار جالبی دارد. در زمانی که شما ساعت را تنظیم کرده‌اید، یکی از سایر کاربران با شما تماس می‌گیرد و به گفتگو می‌پردازد و شما مجبور هستید که بیدار شوید و با وی صحبت کنید. البته شما نیز می‌توانید با زنگ زدن به سایر کاربران حس آنان را تجربه کنید و این اپلیکیشن در یادگیری زبان انگلیسی نیز به شما کمک می‌کند.


توجه داشته باشید که برقراری تماس با این اپلیکیشن هیچ هزینه‌ای برای شما ندارد و از طریق اینترنت انجام می‌پذیرد پس فراموش نکنید که اینترنت گوشی‌تان باید قبل از خواب فعال کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم فایل: 23 مگابایت

*لینک دانلود برای iOS*

شما برای بیدار شدن از چه اپلیکیشنی استفاده می کنید؟ در بخش نظرات با ما در میان بگذارید

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی