آخرین خبر/ کاربران اینترنت موبایل در ایران چند ماهی است نسبت به زود تمام شدن بسته های اینترنتی گله مند هستند و احساس می کنند توسط اپراتورها کم فروشی صورت می گیرد اما این ادعا توسط وزارت ارتباطات و مسئولان بارها رد شده است.

اگر دوست ندارید در این روزهای سخت اقتصادی بسته اینترنتی تان زود تمام نشود و کمتر برای اینترنت خود هزینه کنید با ما همراه باشید تا با معرفی یک اپلیکیشن کاربردی، مصرف اینترنتتان را تا حدی کاهش دهید.

برخی از اپلیکیشن های نصب شده روی گوشی بدون اجازه کاربر از اینترنت استفاده می کنند که قطعا اتفاق خوشایندی نیست. برای منع دسترسی اپلیکیشن های نصب شده به اینترنت، کافی است به سراغ اپلیکیشن NetGuard بروید.


در نوار بالای اپ کنار نام آن، دکمه سویچ را بفشارید تا اپلیکیشن شروع به کار کرده و مسیر انتقال داده ها از اپلیکیشن های مورد نظر شما به مقصدشان مسدود شود.
حال باید اپلیکیشن های مد نظر مان را انتخاب کنیم تا از ارسال و دریافت هر گونه ترافیکی توسط آن ها جلوگیری به عمل بیاید. اگر مایلید اپلیکیشن های مشخص و محدودی را انتخاب کنید، کافی است نام آن را در لیست NetGuard بیابید. مقابل نام آن ها دو علامت به چشم می خورد که از چپ به راست به ترتیب مربوط به Wi-Fi و اینترنت دیتا هستند.

حال بستگی به شما دارد که بخواهید دست چه اپ هایی را از چه نوع شبکه هایی کوتاه کنید. کافی است کلید متناظر با شبکه و اپلیکیشن متناظرتان را بفشارید.


نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 به بالا
حجم: 3 مگابایت

*لینک دانلود*

اگر از این اپلیکیشن استفاده کرده اید در بخش نظرات با ما در میان بگذارید که چه میزان از مصرف اینترنت شما کم کرده است.


بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید

آپديت جديد تو راهه
coming soon آگهی