گیم اسکن/حالا که اوایل ماه جدید میلادی است، طرفداران پلی استیشن انتظار سونی را می‌کشند تا بازی‌هایی را که برای اضافه کردن به سرویس PlayStation Now تدارک دیده را معرفی کند. آخرین نسخه از سری بازی‌های محبوب بتمن که در استودیو راک استدی (Rocksteady) ساخته شده است، به این سرویس راه پیدا می‌کند و شاهد مجموعه کامل در Playstation Now خواهیم بود. سازندگان همچنین قصد دارند بازی‌های مهمی از سری Lego و همچنین سری پرطرفدار Metal Gear را برای طرفداران روی سرویس PlayStation Now مهیا کنند.
بازی Batman: Arkham Knight یکی از مهمترین بازی‌هایی است که این ماه قرار است به سرویس PlayStation Now اضافه شود. تمامی نسخه‌های قبلی سری Arkham یعنی بازی‌هایی چون Batman: Arkham Asylum، Arkham City و Arkham Origins هم‌اکنون روی این سرویس قرار دارند و با پیوستن Arkham Knight به جمع آن‌ها، مجموعه‌ی بازی‌های تحسین‌شده‌ی Arkham روی سرویس PS Now کامل می‌شود.

به جز بازی راک استدی، این ماه هک‌ان‌اسلش تحسین‌شده‌ی پلاتینوم گیمز (Platinum Games) قرار است راهش را به این سرویس باز کند. بازی Metal Gear Rising Revengance Ultimate Edition قرار است یکی دیگر از بازی‌هایی باشد که در ماه می به لیست PS Now افزوده می‌شود. اگر داستان این بازی را به یاد ندارید لازم است بگوییم واقیع این نسخه که یک اسپین آف از مجموعه‌ی متال گیر محسوب می‌شود چهار سال پس از اتفاقات داستان بازی Metal Gear Solid IV: Guns of the Patriots به وقوع می‌پیوندد و شما را در نقش یک سایبورگ به نام رایدن قرار می‌دهد. این بازی با تمام بازی‌های مجموعه‌ی متال گیر تفاوت‌هایی اساسی دارد و چاشنی‌های اکشن- هک‌ان‌اسلش گونه‌ی استودیو پلاتینیوم گیمز نیز آن را به معجون عجیبی تبدیل کرده که تجربه‌هایی ناب از اکشن، مخفی‌کاری و قصه‌گویی را به ارمغان می‌آورد. نسخه‌ی Ultimate Edition این بازی همه‌ی محتویاتی را که به صورت بسته‌های الحاقی برای بازی عرضه شده است را درون خود دارد و این بدین معنا است که شما محتوای زیادی در اختیار شما خواهد بود تا ساعت‌ها خود را با آن سرگرم کنید./
بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید