دیجیاتو/ یکی از کارهای جالبی که می‌توان با نرم‌افزارهای گوشی انجام داد، جابجایی چهره‌ است؛ موضوعی که حالا به سادگی یک اشاره انجام می‌شود. اپلیکیشن‌های زیادی هستند که از پس انجام این کار بر می‌آیند. اما ما در این مقاله بهترین‌ها را برایتان جدا کرده‌ایم.

1. Microsoft Face Swap
اولین اپلیکیشن ما یکی از محصولات مایکروسافت گاراژ و جزو پروژه‌های آزمایشی مایکروسافت به شمار می‌آید. فیس سواپ به شما اجازه می‌دهد که چهره افراد را از عکس جدا کرده و روی عکس دیگر بچسبانید. شاید کار پیچیده‌ای به نظر برسد، اما نتیجه بسیار دقیق و دیدنی است.حجم: 21 مگابایت
نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
لینک دانلود برای اندروید/ iOS

2. MSQRD
این اپ از هر دو دوربین سلفی و عقب پشتیبانی می‌کند، و جابجایی چهره‌ها را به صورت لایو و در لحظه انجام می‌دهد. اگرچه این کار جذابیت‌های خاص خودش را دارد اما محدودیت عدم استفاده از تصاویر و ویدیوهای گالری هم بر سر راهتان هست.

البته MSQRD فیلترهای لایو دیگری هم دارد که به خوبی سرگرم‌تان می‌کنند و استفاده از آن‌ها برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

حجم: 34 مگابایت
نسخه اندروید مورد نیاز: 4.3 به بالا
لینک دانلود برای iOS/ اندروید

3. Face Swap Live
اول از همه این که Face Swap Live بر خلاف MSQRD می‌تواند از تصاویر موجود در گالری هم استفاده کند. این یعنی لازم نیست حتما پیش از شروع کار سلفی بگیرید. نکته بعد این که تعداد افکت‌های در دسترس شما بسیار زیادند و همگی جذاب و متنوع.

می‌توانید از میان افکت‌های آماده اپلیکیشن یکی را انتخاب کنید، یا اینکه چهره‌ای که می‌خواهید به آن تبدیل شوید را جستجو کنید. نکته خوب دیگر این که Face Swap Live هم از ویدیو و هم از تصاویر ثابت پشتیبانی به عمل می‌آورد.


حجم: 50 مگابایت
نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا

لینک دانلود برای اندروید/ iOS

بازهم مطالب خواندنی و جذاب داریم ↓↓↓

کانال تلگرامی آی‌تی را دنبال کنید