آخرین خبر/ پنجشنبه و جمعه ماراتن کنکور سراسری سال 98 آغاز خواهد شد و پایانی خواهد بود بر یک سال تلاش و استرس دانش آموزانی که به دنبال جستجوی آرزوهای خود در دانشگاه ها هستند. با توجه به این که هفته آخر کنکور از مدت زمان مطالعه دانشجویان کاسته و به استرس‌شان افزوده می شود به شما بازی را معرفی می کنیم تا بهتان آرامش بخشد.

Polysphere فوق‌العاده است به‌خاطر آرامشی که در گیم‌پلی آن حل شده، پازل‌ها هیچوقت سعی ندارند خیلی سخت باشند و نکته اینجاست با وجود این مسئله همچنان حل کردن‌شان طعمی سرگرم‌کننده و لذت‌بخش به مخاطب می‌دهد و ذهن او را نیز به چالش می کشد تا آمادگی اش را حفظ کند. همچنین این بازی اعتیاد آور نیست که دانش آموز را ساعت ها سرگرم خود کند و از درس بیندازد.

در تمام مرحله‌های Polysphere قطعه‌های مختلف یک شکل پراکنده شده‌اند و تنها وظیفه بازیکن این است تا با حرکت 360 درجه، کاری کند که این قطعه‌ها کنار یکدیگر قرار گرفته و شکلی که بازی خواسته پیدا شود؛ کافیست انگشت را روی صفحه گذاشته و جسم را بچرخانید تا در نهایت به شکل نهایی برسید. شبیه به پازلی که جای پیدا کردن مکان تک تک قطعاتش حالا همه را با هم باید جاسازی کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 54 مگابایت
سبک: امتیازی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - iOS*

شما چه بازی را برای کاهش استرس پیشنهاد می دهید؟

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم