دیجیاتو/ انتظار و حضور در اتوبوس و مترو برای رسیدن به مقصد یکی از طاقت فرساترین اتفاقات روزانه ماست که عده ای با مطالعه کتاب، گوش دادن موسیقی یا تماشای فیلم این زمان را بهتر سپری می کنند. اما مطلب ما برای آن دسته از افرادی است که تمایل دارند از طریق بازی های سرگرم کننده وقت خود را بگذرانند تا به مقصد برسند.

بازی های مخصوص مترو و اتوبوس که به شما معرفی می کنیم ساده هستند، گرافیک چندانی ندارند، با یک دست قابل انجام هستند و در نهایت عمدتا حجم پایینی دارند که برای افرادی که بازی اندروید بدون دیتا می‌خواهند، مناسب خواهند بود.

شاید «تتریس امروزی» بهترین توصیفی باشد که بتوانیم برای Infinite Loop به کار ببریم. این بار جای ساخت یا تخریب اجسام، باید با ایجاد هماهنگی بین آیتم ها به حلقه ها برسید؛ با چرخش دایره ها، نیم دایره ها یا خطوط حلقه هایی به وجود بیاورید.

با وجود سادگی و جذابیت مکانیزم های خلاقانه Infinite Loop، شاید هیچکدام همانند «آرامش» نتوانند بازیکن ها را به ادامه تجربه این عنوان ترغیب کنند. با تجربه ساخته Infinity Games تنها ذهن خود را به چالش نمی کشید، چون می توانید با موسیقی فوق العاده و گرافیک مینیمالیسمش آرامش را هم به خود هدیه بدهید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 3.6 مگابایت
سبک: معمایی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از
این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم