دیجیاتو/ اگر شما هم از پخت و خوردن غذاهای تکراری خسته شده اید، می توانید با نصب اپلیکیشن Tasty به برنامه غذایی تان تنوع ببخشید. در کنار این اپلیکیشن نیز می توانید به کاشی آشپزی آخرین خبر سری زده و با پخت غذاهای جدید آشنا شوید.

اپلیکیشن رایگان Tasty با دست و دلبازی بیش از 3000 دستور پخت غذاهای لذیذ اروپایی، آسیایی، مدیترانه‌ای و خاورمیانه‌ای را در اختیارتان قرار می‌دهد. تمام غذاها راهنمای قدم به قدم پخت دارند و لیست مواد لازم برای تهیه هم از همان ابتدا پیش رویتان گذاشته می‌شود. اما نکته عالی می‌دانید کجاست؟

تمام آموزش‌های Tasty مصورند. مراحل تهیه غذا به شکل ویدیوهای کوتاه جذاب و عمدتا زیر یک دقیقه‌ هستند و در عین حال دقیق و علمی. بگذارید بدون اغراق بگویم، ویدیوها آنقدر جذابند که من به عنوان کسی که منتهای شاهکارش در آشپزی پختن املت‌های شل و وا رفته بوده را هم به آشپزی تشویق می‌کنند.

نکته خوب اینکه تایملاین Tasty بسته به غذاهایی که به آن‌ها سر می‌زنید، شخصی‌سازی می‌شود. این یعنی اگر پیگیر غذاهای گیاهی باشید اپلیکیشن تلاش می‌کند که بیش از همه غذاهای گیاهی را به شما پیشنهاد بدهد. ضمنا بسته به ساعت روز هم ممکن است پیشنهادات مختلفی دریافت کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 12 مگابایت

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - iOS*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم