آخرین خبر/ Spirit Roots یک بازی ماجراجویی و دو بعدی است که روایت‌گر ماجراجویی پسری است که در جهانی آشفته، در راه بازگشت به خانه‌ی خود است.

داستان بازی
Spirit Roots روایت‌گر سرزمین‌هایی است که دارای بخش‌های مختلفی هستند و برای سالیان سال در جنگ به‌سر می‌برند. حال از هر سرزمین تنها یک بخش باقی‌مانده است؛ ازاین‌رو تصمیم می‌گیرند تا جنگ را کنار بگذارند و درکنار یکدیگر قرار بگیرند. این کار باعث می‌شود به یک سرزمین کامل تبدیل شوند، اما اگر یکی از بخش‌ها سرپیچی کند چه اتفاقی می‌افتد؟ در واقع بازی موبایل Spirit Roots شما را در نقش پسرکی قرار می‌دهد که به‌خاطر سرپیچی یکی از بخش‌های سرزمین تازه شکل گرفته، از خانه خود دور مانده است و حال در ماجراجویی خطرناک‌اش باید به هر قیمتی که شده است، به خانه برگردد.

روش انجام بازی
نحوه‌ بازی کردن Spirit Roots بدین شکل است که یک آنالوگ مجازی در سمت چپ صفحه نمایش طراحی شده است که ازطریق آن می‌توانید شخصیت بازی را هدایت کنید. در سمت راست، سه دکمه‌ی مختلف قرار گرفته‌اند. اولین دکمه برای پریدن است و دومین دکمه، برای ضربه‌زدن طراحی شده است. کاراکتر اصلی داستان یک شمشیر دارد که به‌واسطه‌ آن می‌تواند دشمنان داخل بازی را از بین ببرد. همچنین یک سلاح دوربرد هم دارید که ازطریق دکمه‌ سوم، می‌توانید با آن شلیک کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 6 به بالا
حجم: 178 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: +6 سال

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم

نسخه جديد
آگهی