دیجیاتو/ بیشتر افراد به صورت روزانه با مترو یا اتوبوس برای رفتن به محل کار، دانشگاه و ... سفر می کنند. اصولا زمانی که در مترو، اتوبوس یا حتی تاکسی هستیم، فعالیت خاصی انجام نمی‌دهیم و بهترین گزینه ها خواندن کتاب یا انجام بازی های آسان هستند.

در این مقاله می‌خواهیم بهترین بازی های اندروید را برای مترو یا اتوبوس معرفی کنیم. این بازی‌ها ساده هستند، گرافیک چندانی ندارند، با یک دست قابل انجام هستند و در نهایت عمدتا حجم پایینی دارند که برای افرادی که بازی اندروید بدون دیتا می‌خواهند، مناسب خواهند بود.

امروز به سراغ معرفی بازی High Risers رفته‌ایم که حجم چندانی از گوشی شما را اشغال نمی کند اما می تواند به خوبی سرگرم‌تان کند. اینجا تنها یک وظیفه دارید؛ روی صفحه اسمارت فون کلیک کنید تا شخصیت اصلی پریده و به نقطه های بالایی برسد. بنابراین تا جایی که می توانید پیش رفته و به بیشترین طبقه ممکن برسید. خیلی ساده نشد؟

پس چالش هایش کجا هستند؟ توسعه دهنده برای سختی عنوانش از دو المان متفاوت کمک گرفته که یکی از آن ها دیوارهای طبقات است. دونده داستان خودش با سرعت نسبتا زیادی حرکت نموده و تنها هنگام اثبات با این دیوارها مسیرش را عوض می کند. پس با نبود هیچگونه راهبندی افتاده و باید از ابتدا دست به پرش های متوالی بزنید.

شما طی یک دقیقه شاهد چندین چالش متفاوت هستید. همان لحظه که احساس می کنید ساخته Kumobius رنگ خستگی به خود گرفت، سازنده با المانی جالب شما را ترغیب به ادامه انجام عنوانش می کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 18مگابایت
سبک: امتیازی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود برای اندروید - - - - - - - - iOS*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم