آخرین خبر/ Monsters with Attitude: Online Smash & Brawl PvP یک بازی آنلاین رقابتی در سبک Brawl است که در جریان آن بازیکنان برای کسب امتیاز و ارتقای رتبه با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

داستان بازی
از نظر داستانی هم بازی موبایل Monsters with Attitude داستان خاصی ندارد. بازیکنان در نقش حیوان‌هایی قرار می‌گیرند که در جهان بازی باید با یکدیگر رقابت کنند و شخصی که بیشتری امتیاز را کسب کند، برنده‌ی بازی خواهد بود.

روش انجام بازی
ساختار بازی‌های Brawl، بدین صورت است که بازیکنان در یک محیط مبارزه‌ای قرار می‌گیرند و باید به یکدیگر ضربه بزنند تا امتیاز کسب کنند. حال هر شخص یا تیمی که بتواند بیشترین امتیاز را از آن خود کند، برنده‌ی بازی خواهد بود.

از نظر حرکتی، بازیکنان نیازی نیست دکمه‌های خاصی را فشار دهند. یک آنالوگ مجازی روی صفحه نمایش برای تغییر جهت مبارز شما در نظر گرفته شده است و یک دکمه هم در پایین صفحه نمایش مشاهده می‌کنید که می‌توانید از مهارت مبارز انتخابی‌تان استفاده کنید. به‌عبارتی هرچه بیشتر امتیاز کسب کنید، بزرگ‌تر می‌شوید و هرچه بزرگ‌تر شوید، ساده‌تر از قبل می‌توانید به محیط و بازیکن‌ها آسیب وارد کنید. دراین‌میان اشاره کنم که اگر آسیب ببینید، مدام از امتیاز شما کم می‌شود و کوچک‌تر می‌شوید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 183 مگابایت
سبک: اکشن
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم