آخرین خبر/ بیشتر افراد به صورت روزانه با مترو یا اتوبوس برای رفتن به محل کار، دانشگاه و ... سفر می کنند. اصولا زمانی که در مترو، اتوبوس یا حتی تاکسی هستیم، فعالیت خاصی انجام نمی‌دهیم و بهترین گزینه ها خواندن کتاب یا انجام بازی های آسان هستند.

در این مقاله می‌خواهیم بهترین بازی های اندروید را برای مترو یا اتوبوس معرفی کنیم. این بازی‌ها ساده هستند، گرافیک چندانی ندارند، با یک دست قابل انجام هستند و در نهایت عمدتا حجم پایینی دارند که برای افرادی که بازی اندروید بدون دیتا می‌خواهند، مناسب خواهند بود.

از سادگی حرف بزنیم و اسم Ketchapp را نبریم؟ فرانسوی ها همیشه سعی کرده اند عناوینی بسازند که با وجود سادگی های فراوان، مخاطب های خود را به چالش کشیده و برای آن ها آرامش به ارمغان بیاورد. Ketchapp Basketball یکی از همین بازی ها بوده و تنها کاری که باید انجام دهید گرفتن امتیاز است؛ دست خود را روی مسیری که می خواهید کشیده و توپ را به سبد بیندازید. بزرگترین المان مثبت بازی به وجود چهار حالت گیم پلی متفاوت باز می گردد که می تواند بازیکن ها را تا ماه ها سرگرم خود کند. اگر خواهان عناوینی هستید که هنگام بی حوصلگی با آن ها وقت خود را بگذرانید، Ketchapp Basketball از بهترین اپلیکیشن های موجود است.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
حجم: 35 مگابایت
سبک: امتیازی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم