زومجی/ Dota Underlords یک بازی موبایل استراتژی است که بازیکنان با تشکیل تیم‌شان، باید سایر بازیکن‌ها را از بین ببرند تا برنده بازی شوند. این بازی به تازگی عرضه شده و توانسته در همین مدت کوتاه، طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کند.

البته در همین ابتدا بگویم که برای تجربه‌ بخش آنلاین Dota Underlords، به‌حساب کاربری استیم نیاز دارید و اگر حساب کاربری ندارید، ابتدا ازطریق برنامه یا سایت استیم یک حساب کاربری برای خود بسازید و سپس وارد بازی شوید.

با شروع بازی موبایل Dota Underlords سه حالت مختلف را مشاهده می‌کنید؛ نبردهای آنلاین، مبارزه با هوش مصنوعی و بخش تمرینی، مواردی هستند که تیم سازنده برای بازیکنان در نظر گرفته است.

در هر دست از بازی موبایل Dota Underlords، هشت بازیکنان با یکدیگر رقابت خواهند کرد. نوار سلامت این هشت بازیکن از ۱۰۰ شروع می‌شود و می‌توانند در همان ابتدا یکی از قهرمان‌های لیستی را که برای‌شان در نظر گرفته شده است، انتخاب کنند. در ادامه بازیکنان به‌صورت چرخشی دوبه‌دو با یکدیگر در یک صفحه شطرنج شکل مبارزه می‌کنند. اگر بازنده باشید، مقداری از نوار سلامت شما کاسته می‌شود. این در حالی است که برنده‌ی بازی باشید، نوار سلامت شما روی عدد ۱۰۰ باقی می‌ماند. در ادامه به این سوال بر می‌خورید که برنده‌ی نهایی چگونه انتخاب می‌شود؟ درواقع نبرد میان بازیکن‌ها تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که تنها یک بازیکن در مسابقه باقی بماند و نوار سلامت سایر بازیکن‌ها به‌ صفر رسیده باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5 به بالا
حجم: 48 مگابایت
سبک: استراتژی
رده سنی: +12

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم