گیم نیوز/ بازی !Score ساخته استودیو First Touch Games شما را به رویارویی دوباره با خاطرات خود از بهترین و مهم‌ترین گل‌های تاریخ فوتبال دعوت می‌کند.

این بازی شبیه‌سازی از بهترین گل‌های ملی و باشگاهی در دوره‌های مختلف از جمله جام‌های جهانی است؛ با این تفاوت که اینبار شما شخصی هستید که باید این گل‌ها را به ثمر برسانید و تاریخ را تصویرسازی کنید.

در !Score بسته‌های مختلفی پیش‌روی شما قرار داده شده که بهترین گل‌های رویدادهای مختلف در آن‌ها قرار گرفته‌است؛ از جمله آن‌ها می‌توان به بهترین گل‌های جام جهانی 2010، بهترین گل‌های ملی دهه‌های 60 تا 90 و به‌یادماندنی‌ترین گل‌های باشگاه‌های اسپانیا، انگلستان، ایتالیا و آلمان در سال‌های اخیر اشاره کرد که در بازی به نمایش درآمده‌اند.

در این بازی مسیر گل شدن توپ و روند باز شدن دروازه از بالا و به وسیله خط‌چین نشان داده می‌شود؛ حال نوبت شماست که با انگشتان خود به توپ مسیر دهید و اتفاقات تاریخی را رقم بزنید. در هریک از گل‌هایی که بازی به تصویر کشیده، تاریخ بازی، نتیجه بین دو تیم و زمانی که این گل رقم خورده به نمایش درآمده تا اطلاعات بیشتری را از این گل و اتفاقات حول بازی کسب کنیم. درصورت احساس نیاز به کمک برای شما راهنمایی‌هایی قرار داده شده که می‌‍‌توانید به طور محدودی از آن‌ها استفاده کنید تا کم‌کم با چگونگی زدن ضربات و مکانیزم کلی بازی آشنا شوید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: 50 مگابایت
سبک: ورزشی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم

نسخه جديد
آگهی