گیم اسکن/طی روز‌های گذشته گزارش‌هایی در ارتباط با انتشار بازی Batman: Arkham Collection برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد و حال استودیوی راک استیدی به تازگی گزارش‌های منتشر شده را تایید و اعلام کرد که این بازی در ماه سپتامبر و تنها در اروپا عرضه خواهد شد.

بازی Batman: Arkham Collection در حقیقت مجموعه‌ای متشکل از بازی Akham Knight و همچنین نسخه‌ی ریمستر دو عنوان Arkham Asylum و Arkham City می‌شود که در نسل هفتم توسط استودیوی راک‌استیدی عرضه‌شده اند. اگرچه پیش از این نسخه‌ی دیجیتالی Batman: Arkham Collection عرضه شده بود اما هم اکنون شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی آن هستیم. به علاوه بازی Akham Knight همراه با اسکین Earth 2 Dark Knight همراه خواهد بود و این اولین بار است که این اسکین برای بازی‌بازان اروپایی در دسترس قرار می‌گیرد.
متاسفانه استودیوی راک‌استیدی همچنان به گونه‌ای رفتار می‌کند که انگار بازی Batman: Arkham Origins وجود خارجی ندارد و بر همین اساس، Batman: Arkham Collection شامل نسخه‌ی Origins نمی‌شود زیرا که وظیفه‌ی ساخت آن با استودیوی دیگری یعنی استودیوی مونترآل برادران وارنر بوده است.