دیجی رو/ احتمالا تا کنون با گوشی تان به شبکه های وای فای مختلفی در منزل؛ محل کار؛ دانشگاه و ... متصل شده اید و مثلا می خواهید گوشی یا تبلت فرد دیگری را به آن شبکه نیز متصل کنید اما پسورد آن ها را اکنون فراموش کرده اید. امروز به شما اپلیکیشنی را معرفی می کنیم تا پسورد وای فای های ذخیره شده در گوشی تان را نمایش دهد.

همین ابتدا بگوییم در این مقاله خبری از هک و دسترسی غیرقانونی به شبکه Wifi دیگران نیست. و شما تنها به رمز عبور شبکه هایی دسترسی خواهید داشت که قبلا یک بار به آن ها متصل شده اید. البته باید اشاره کنیم که این برنامه نیاز به دسترسی روت داشته و اگر گوشی شما روت شده نیست نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

وقتی برای اولین بار WiFi Key Recovery را اجرا می کنید، برنامه از شما درخواست دسترسی Superuser می کند. در اینجا باید بر روی گزینه Grant لمس کنید تا بتوانید لیست تمام شبکه های وای فایی که تاکنون به آن‌ها متصل شده اید را مشاهده کنید. در این لیست و برای هر یک از شبکه های وای فای، عبارتی که در مقابل psk درج شده در واقع همان رمز عبور شبکه است.

در صورتی که نیاز دارید یکی از رمزهای عبور را با دستگاه دیگری به اشتراک بگذارید، چند گزینه پیش رو خواهید دارید. با لمس کردن هر یک از ورودی‌های لیست، یک منوی کوچک ظاهر خواهد شد. این منو به شما اجازه می دهد تا با استفاده از سیستم اشتراک گذاری داخلی اندروید اقدام به ارسال رمز عبور یا کل ورودی مورد نظر کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 1.6 به بالا
حجم: 141 کیلوبایت

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم