ویجیاتو/ Sniper 3D Assassin از آن دسته بازی‌هایی است که تمرکز خود را روی یک موضوع خاص قرار داده و با دقت و ظرافت فراوان تلاش کرده تا آن را به بهترین شکل ممکن از آب دربیاورد.

همین مسئله موجب شده تا انتخاب اول طرفداران اسلحه‌های اسنایپ این بازی باشد و کسانی که دوست دارند ماموریتی برای ترور کردن یا محاظت از جان دیگران را تجربه کنند، به سراغ Sniper 3D Assassin بروند. جامعه 100 میلیونی بازی نشان می‌دهد با یک مورد محبوب روبه‌رو هستیم که در جذب علاقه‌مندان بسیار موفق عمل کرده.

Sniper 3D Assassin از آن دسته بازی‌هایی است که نمی‌دانید رئیس شما کیست، خودتان کی هستید یا حتی فرد نگونبختی که در حال رد شدن از خیابان است و شما مغزش را هدف می‌گیرید چه کسی است! تنها چیزی که می‌دانید این است که یک تک تیرانداز حرفه‌ای هستید و رئیستان در قالب ماموریت‌هایی مختلف از شما می‌خواهد برخی افراد را از صفحه روزگار نیست و نابود کنید.

بخش جذاب و هیجان‌انگیز Sniper 3D Assassin زمانی است که باید دنبال هدفتان بگردید. برای مثال به شما گفته می‌شود مردی که چمدان به همراه دارد را از پا دربیاورید. شما بالای ساختمانی بلند، رو به خیابانی شلوغ کمین کرده‌اید و باید منتظر عبور فرد مورد نظرتان از خیابان باشید.

نقطه ضعف بازی
Sniper 3D Assassin به شدت شما را برای هزینه کردن تحت فشار می‌گذارد و حتی با تبلیغات مکرر که پس از هر مرحله شروع به پخش شدن می‌کنند اعصابتان را خورد می‌کند. اما بازی راهی درنظر گرفته تا به رایگان بودنش لطمه‌ای وارد نشود. درنهایت با شما کنار می‌آید و شرایط را طوری مهیا می‌کند که بتوانید در مراحل پیشروی کنید و وارد قسمت‌های بعدی شوید. البته برای رسیدن به این مسئله، صبر ایوب یکی از پیش‌نیازهای اصلی محسوب می‌شود!

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است
سبک: اکشن
رده سنی: +18 سال

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم