دیجیاتو/ اپلیکیشنی که امروز به شما معرفی می کنیم کمک می کند تا پس زمینه تصاویر را به سرعت یک بشکن زدن محو کرده و برش‌های تمیز و حرفه‌ای بزنید.

بگذارید از Smart CutOut و نحوه کارش شروع کنیم. فرض کنید در یک منظره نسبتا شلوغ، مثلا یک کوچه پر رفت و آمد یا داخل راهروی یک اداره سلفی جذابی از خودتان گرفته‌اید که دوست دارید از این سلفی در جاهای مختلف (مثلا تصویر پروفایل تلگرام) استفاده کنید. اما پس زمینه به دلتان نمی‌نشیند و به اصطلاح ژست خوبتان را خراب کرده. اگر در این شرایط تصمیم به حذف پس زمینه گرفتید، خواهید دید که مجیکات چقدر استادانه مشکل‌تان را برطرف می‌کند.

یک اشاره برای مجیکات کافیست تا یک نیم تنه برش خورده از دل سلفی پر حاشیه‌تان بیرون بکشد. دقت اپلیکیشن برای این کار بسیار بالاست، و جالب است بدانید که برش زدن آن صرفا محدود به «یک نفر» نیست. سلفی‌های دسته جمعی هم می‌توانند برش زده شوند تا آدم‌های داخل تصویر و حتی حیوانات را به پس‌زمینه‌های جذاب ‌تری منتقل کنید.

مجیکات به طور پیش‌فرض چندین پس زمینه فانتزی و واقعی (لب دریا، حاشیه جنگل، دیوارهای رنگ‌‌‌آمیزی شده و ...) برایتان تدارک دیده که می‌توانید برای خلق منظره‌های جالب از آن‌ها استفاده کنید. بعضی از این پس‌زمینه‌های آماده توسط طراحان حرفه‌ای طراحی شده‌ و جلوه خاص و منحصر به فردی دارند و نکته خوب این که معمولا رایگان هم هستند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: 28 مگابایت

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم