برترین ها/ اگر ادعای در به رخ کشیدن مهارت زبان انگلیسی خود دارید، اگر علاقه‌مند به یک بازی ماجراجویی با چاشنی کلمات و دانستی‌ها را دارید و یا اگر به دنبال یک بازی موبایلی هستید که مانند یک پیتزای چهارفصل است! باید بگویم که Typoman Mobile برای همه شما برنامه ویژه‌ای دارد و قادر است تا ساعت‌ها شما را سرگرم کند.

Typoman Mobile با همه‌ی پازل‌های پیچیده و متفاوت و سکوبازی‌های ساده و منحصر به فرد خود، یک گیم‌پلی روان و درگیرکننده را در اختیار شما قرار می‌دهد. هرچند که مدت زمان گیم‌پلی بازی به خاطر برخی اشکالاتش ممکن است که کمی طول بکشد. شاید این بازی را بتوان جز یکی بازی‌هایی به حساب آورد که اختلاف زیادی با نسخه کنسولی و رایانه‌های شخصی خود داشته باشد.

یکی از نقاط قوت بازی که باعث شده تا از تکرار و خستگی کاربر جلوگیری شود، استفاده از کارت‌های درون بازی است که تاثیر به سزایی دارد که گیم‌پلی بازی خلاقیت و مفهوم خود را حفظ کند. در واقع این چنین ترکیب محتوای درون بازی و نحوه‌ی ارائه‌ی این محتوا در طول تک تک ثانیه‌های Typoman، به‌گونه‌ای است که شما به هیچ عنوان حتی در حین تجربه بازی، احساسی برای خستگی یا سر رفتن حوصله‌تان نداشته باشد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 42 مگابایت
سبک: ماجراجویی
رده سنی: +6 سال

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم