آخرین خبر/ مسابقات ریسینگ و ماشین سواری با توجه به صدا گذاری عالی و گرافیک خیره کننده همیشه برای کاربران موبایل جذاب بوده است از همین روی تصمیم گرفته ایم بهترین بازی های ریسینگ و ماشین سواری را به شما معرفی کنیم.

در قسمت چهارم به سراغ معرفی بازی Nitro Nation Drag & Drift رفته ایم که شما را به دنیایی سه بعدیِ پر از ماشین های قابل سفارشی سازی جدید دعوت می نماید که در آن فیزیک واقعی خارق العاده و گیم پلی عمیق نامحدود آن تجربه ای فراموش نشدنی و متفاوت از بازی های ریسینگ را برای تان فراهم می کند.

بیش از 25 نوع اتومبیل حرفه ای در این بازی وجود دارد که به مرور و با کسب امتیاز در اختیار شما قرار می گیرد. با افزایش سطح و بهبود بخشیدن به کارایی های ماشینتان می توانید با سرعت بیشتری در پیست ها به نبرد بپردازید. البته این را هم نباید فراموش کرد که رقیبان نیز به مرور زمان بهتر از قبل خواهند شد. هر چند تلاش سازنده بر این بوده که کنترل ساده ای را برای بازی طراحی کند، اما فیزیک نه چندان واقعی بازی ممکن است کمی فرمان دهی به ماشین را دشوار کرده باشد. البته این مشکل چندان حاد نیست و پس از مدت کوتاهی به این سبک کنترل عادت می کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 59 مگابایت (حدود 600 مگابایت نیاز به دانلود دیتا دارد)
سبک: ریسینگ
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم