دیجیاتو/ این روزها حریم خصوصی با گستردگی گوشی های هوشمند شدیدا تحت خطر است. عده ای دوست ندارند کسی تصاویر خانوادگی یا سلفی هایشان را ببیند از همین روی داشتن یک گالری رمزدار به شما کمک می کند خیال تان بابت عکس هایتان راحت باشد.

Piktures - Beautiful Gallery اپلیکیشنی است که به کمک تان می آید و می توانید به لطف آن یک گالری مخفی روی گوشی تان داشته باشید که فقط رمز عبورش را شما دارد.

با بیش از یک میلیون نصب فعال، Piktures برنامه گالری صاف و ساده‌ای است اما بعضی امکاناتش ارزش تجربه را دارند. جستجو در این گالری به طور تفکیک شده انجام می‌شود به این صورت که می‌توانید عکس‌ها را بر اساس تقویم، لوکیشن و آلبوم بگردید و سریع به نتیجه برسید.
رابط کاربری Piktures تمام صفحه را اشغال می‌کند، بنابراین در تبلت یا گوشی‌های بزرگ جلوه زیباتری دارد. این موضوع در کنار ژست‌های حرکتی خوب برای جابجایی در محیط باعث شده که تجربه کاربری خوبی از این اپلیکیشن داشته باشید.

پشتیبانی از تصاویر گیف، اتصال به کروم کست، همگام‌سازی با گوگل درایو و دراپ باکس و وان درایو، و البته امکان ساخت گالری مخفی هم ویژگی‌های مفیدی هستند که این برنامه گالری رایگان را محبوب اندرویدی‌ها کرده‌ است.

نسخه اندروید مورد نیاز: اندروید 4.4 به بالا
حجم: 13 مگابایت

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم