زومجی/ در معرفی بازی امروز به‌سراغ اثری از سوی شرکت یوبیسافت برای پلتفرم موبایل رفته‌ایم؛ اثری که سعی دارد با استفاده از المان‌های بازی‌های نقش‌ آفرینی در کنار طراحی‌های فانتزی و نقاشی شکل، تجربه‌ی متفاوت و لذت بخشی را ارائه دهد.

داستان بازی
The Mighty Quest for Epic Lootروایت‌گر داستان سرزمین Opulencia است؛ جایی که شاه سرزمین مدتی پیش ناپدید شده است و یک گنج باستانی در گوشه‌ای از این سرزمین قرار داده شده است. گفته شده که هر شخصی که بتواند این گنج را پیدا کند، می‌تواند تخت پادشاهی را از آن خود کند.

در ظاهر داستان ویژگی مهمی نیست، اما وجود سوال‌هایی مثل دلیل ناپدید شدن شاه، باعث شده تا بازیکنان داستان را جدی بگیرند و The Mighty Quest for Epic Loot را تا انتها تجربه کنند.

روش انجام بازی
The Mighty Quest for Epic Loot دارای اکت‌های مختلف داستانی است که هر اکت مراحل مخصوص‌به خودش را دارد. اکت اول شامل سه مرحله متفاوت می‌شود و بازیکنان در جریان این سه مرحله به‌صورت کامل با ویژگی‌های بازی آشنا می‌شوند.

نکته جالب این است که در ابتدا بازی از شما سوال می‌کند که آیا راست دست یا چپ دست هستید؛ زیرا سیستم هدایت شخصیت بازی باتوجه‌به جواب شما روی صفحه نمایش قرار می‌گیرد. هدایت شخصیت بازی هم بدین صورت است که با کشیدن انگشت دست‌ خود روی صفحه نمایش، می‌توانید کاراکتر خود را حرکت دهید. همچنین با ضربه‌زدن در وسط صفحه نمایش هم می‌توانید دشمنان را از بین ببرید. همچنین زمانی که در مبارزات هستید، اگر انگشت خود را به‌سرعت روی صفحه نمایش بکشید، شخصیت شما جاخالی می‌دهد.

این در حالی است که یک دکمه هم در سمت راست (اگر سیستم هدایت شخصیت در سمت چپ را انتخاب کرده باشید) قرار دارد که مهارت ویژه شما در طول بازی به‌حساب می‌آید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است
سبک: نقش آفرینی
رده سنی: +6 سال

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال تلگرامی آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم اخبار فناوری دسته اول و جذاب داریم