دیجیاتو/ اپلیکیشن CallApp با بیش از 10 میلیون دانلود در پلی استور، در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های کالر آیدی و ابزار مدیریت مخاطبین دنیاست که اخیرا با ارتقاء به نسخه 3.0 از همیشه بهتر و کاربردی‌تر شده است.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این اپلیکیشن، شناسایی شماره‌های ناشناس است. CallApp قریب به 3 میلیارد شماره تلفن مجزا در سراسر دنیا را برایتان شناسایی می‌کند و در صورتی که تمایل به دریافت تماس از شماره خاصی را نداشته باشید، آن را برایتان مسدود خواهد کرد. این ویژگی خوب برای تشخیص مزاحمت‌های تلفنی و شناسایی مزاحم‌ها می‌تواند بسیار خوب و کاربردی ظاهر شود.

اما به غیر از قابلیت‌هایی که گفتیم از این اپلیکیشن می‌توانید در حکم یک ابزار ضبط مکالمه هم استفاده کنید. CallApp به صورت درون‌برنامه‌ای، ویژگی ضبط مکالمات تلفنی را هم ارائه کرده که کار با آن به میزان قابل توجهی ساده‌تر از نصب یک اپ ضبط صدای مجزاست. در واقع با نصب CallApp می‌توانید خودتان را از نصب دو سه اپلیکیشن دیگر بی‌نیاز کنید.

اپلیکیشن CallApp خصوصیات جذاب دیگری هم دارد، که یکی از آن‌ها همگام‌سازی با حسا‌ب‌های اجتماعی مخاطبین دفترچه تلفن شماست. اگر دوست دارید که فهرست مخاطبین دفترچه تلفن شما عکس‌دار باشد و با اشاره روی هر مخاطب به جز شماره تلفن به آدرس ایمیل، پروفایل توییتر، اینستاگرام، فیسبوک و لینکدین و تاریخ تولد او دسترسی پیدا کنید، CallApp این امکان را در اختیارتان می‌گذارد.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم