زومیت/ مدیریت پیامک‌ یکی از امور مهم و حیاتی در گوشی‌های موبایل به‌حساب می‌آید؛ در این مقاله، شما را با یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه آشنا خواهیم کرد.

HandcentSMS در مقایسه با همتایان خود از جمله Go SMS و Google Messenger از محیط ساده‌تر و گرافیک پایین‌تری برخوردار است و شاید در قضاوت‌ ظاهری، از اپلیکیشن‌های دیگر ضعیف‌تر به نظر برسد. اما کاربرانی که تجربه‌ی کار با این اپلیکیشن دارند، بر این عقیده‌اند که شخصی‌سازی‌هایی که در این اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می‌گیرد، هرگز در برنامه‌های دیگر وجود ندارد و برخلاف ظاهر اولیه و ساده‌ی این اپلیکیشن، شما می‌توانید با استفاده از ده‌ها پوسته‌ی مختلف یا تنظیم دستی رنگ‌های محیط برنامه، رابط کاربری آن را به‌طور چشم‌گیری زیباتر کنید.

مانند دیگر اپلیکیشن‌های موفق پیام‌رسان، HandcentSMS نیز از امکانات ویژه‌ای نظیر باز شدن پنجره‌ی پاسخ سریع، امکان قرار دادن رمز عبور داخلی، امکان تهیه‌ی پشتیبان از پیامک‌ها، دارا بودن لیست سیاه برای جلوگیری از دریافت پیامک از شماره‌های خاص، امکان شخصی‌سازی فونت و... پشتیبانی می‌کند و این امکانات مختلف در کنار محیط روانی که این اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می‌دهد، Handcent SMS را به یکی از اپلیکیشن‌های پیام‌رسان اصلی و قدرتمند تبدیل کرده است.

ارسال گروهی پیامک‌ها، نمایش تعداد پیام‌های دریافت شده در نوتیفیکیشن‌بار، امکان پشتیبان گیری از پیامک‌ها، تنظیمات زنگ، ویبره و رنگ چراغ هشدار گوشی، شخصی‌سازی نحوه نمایش هشدار برای هر شخص، پشتیبانی از ۲۰ زبان مختلف، نمایش تصاویر اختصاص داده‌شده به مخاطبان و دارا بودن ویجت‌های اختصاصی از ویژگی‌های دیگر این اپلیکیشن پیام‌رسان هستند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است

*لینک دانلود*
در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم