زومجی/ بازی موبایل Enframe اثری با سبک پازل و آرکید است که در آن باید با استفاده از دیوارهای جادویی، دوستان خرگوشی خود را از دست مهاجمان نجات دهید.

این بازی پازل کاملا برای افراد بالای ۹ سال مناسب است و اوقات بسیار خوبی را هم برای شما فراهم می‌کند. در مراحل اولیه شما به طور کامل با نحوه بازی کردن و مکانیزم آن آشنا خواهید شد و می‌توانید ساعت‌ها خود را با آن سرگرم کنید. شما در بازی اندروید Enframe می‌بایست به دوستان خرگوشی خود یعنی ترت، لیزی و باترز کمک کنید تا در مقابل مهاجمان خود را پنهان کنند.

آنها فوق‌العاده ترسیده‌اند و کاملا آسیب‌پذیر هستند. شما به وسیله کشیدن دیوارهای جادویی و خاص، به دور آنها می‌توانید از دوستان خرگوشی خود محافظت کنید. این خرگوش‌ها با استفاده از این دیوارها و توانایی‌ای که دیوارها به آنها می‌دهند، می‌توانند در مقابل مهاجمان از خود دفاع کنند؛ مهاجمانی که در طی یک زلزله، وارد دنیای آنها شده‌اند.

این بازی به صورت افقی در موبایل شما اجرا می‌شود و شما تنها با استفاده از یک دست و حتی یک انگشت خود می‌توانید از آن لذت ببرید. جالب است بدانید که تعداد حرکات مورد نیاز برای گذراندن هر مرحله متفاوت است. اینگونه گفته شده که شما برای گذراندن هر مرحله ممکن است ۳ تا ۲۰۰ حرکت را نیاز داشته باشید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.1 به بالا
حجم: 32 مگابایت
سبک: معمایی
رده سنی: مناسب برای تمام سنین

*لینک دانلود*
برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم