کلیک/ اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که یکی از سخت ترین کارها برای تان نیاز پیدا کردن به کنترل تلویزیون هنگام تماشای یک برنامه تلویزیونی است پیشنهاد می کنیم تا در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید گوشی تان را به کنترل تلویزیون تبدیل کنید.

همین ابتدا بگوییم اپلیکیشن هایی که به شما معرفی می کنیم فقط و فقط برای آن دسته از افرادی که از تلویزیون های هوشمند و مجهز به Wifi استفاده می کنند یا گوشی شان مجهز به مادون قرمز است کاربرد دارد.

AnyMote Universal Remote؛ برای آن ها که گوشی‌شان مجهز به مادون قرمز است
AnyMote Smart Remote یک نرم افزار کنترل از راه دور جهانی است که می تواند تقریبا به هر چیزی که دستورات مادون قرمز را دریافت می کند مانند یک تلویزیون، ست تاپ باکس، پخش کننده DVD و BluRay، VCR، آمپلی فایر، Air Conditioner، گیرنده AV، سوئیچر، دوربین DSLR و غیره فرمان دهد.

این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزار کنترل از راه دور مادون قرمز است. شما می توانید به راحتی دستگاه های مختلف مانند: تلویزیون، کولر گازی، گیرنده دیجیتال، تیونر، ساب وافر، و … را توسط این برنامه کنترل نمایید. برنامه با پشتیبانی از 900 هزار دستگاه دیجیتالی یکی از مطرح ترین نرم افزارها در این زمینه است. و از اکثر گوشی های هوشمند دارای مادون قرمز پشتیبانی می کند.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.0.3 به بالا
حجم: 14 مگابایت

*لینک دانلود*

تبدیل گوشی به کنترل از طریق وای فای
تمام چیزی که در این روش احتیاج دارید این است که تلویزیون شما باید از WiFi و WiFi Direct پشتیبانی کند و یک نرم افزار ریموت کنترل که قابلیت اتصال مستقیم به وای فای دایرکت تلویزیون را داشته باشد. کدام نرم افزارها قابلیت اتصال مستقیم دارند؟ معمولا نرم افزارهایی که توسط خود کمپانی ها ساخته می شوند این قابلیت را دارند که در ادامه لینک دانلودشان را برایتان قرار داده ایم.

نسخه اندروید مورد نیاز برای این اپلیکیشن ها 4.1 به بالا بوده و حدود 10 مگابایت حجم دارند.

دانلود نرم افزار ریموت کنترل برای تلویزیون های سامسونگ
دانلود نرم افزار ریموت کنترل برای تلویزیون های پاناسونیک
دانلود نرم افزار ریموت کنترل برای تلویزیون های ال جی

در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

فناورد
فناورد آگهی