زومجی/ بازی موبایل Heroic - Magic Duel یک بازی تقریبا استراتژیک و مبارزه‌ای است که شما در آن می‌توانید با استفاده از قهرمانان جادویی و بسیار قدرتمند مبارزه کنید و با نابود کردن پورتال دشمن پیروز شوید.

اگر به‌دنبال هیجان زیاد و بازی‌های رقابتی در انواع مختلف آن هستید، بازی‌ای که در این مقاله قصد معرفی آن را داریم کاملا مناسب شما است؛ مناسب افرادی که در مقابل چالش‌های جدی هیجان‌زده می‌شوند و قصد مقابله با آن را دارند. Heroic - Magic Duel یک بازی مبارزه‌ای و استراتژیک PvP است. با مبارزه و نبردهای مختلف، راه خود را به سمت میدان‌های مبارزه قهرمانی باز کنید.

شما در این بازی باید در هر مرحله، پورتال مخصوص به دشمن را نابود کنید تا بتوانید امتیاز آن مرحله را کسب کنید؛ با پیروز شدن در هر مرحله می‌توانید نسبت به قبل، به میدان مبارزه افسانه‌ای نزدیکتر شوید. اما تشکیل تیم و حمایت کردن سربازان را اصلا فراموش نکنید؛ زیرا حتی بزرگ‌ترین قهرمانان هم نمی‌توانند سربازهای بزرگ را به‌تنهایی شکست دهند و به کمک دوستان خود نیاز دارند. تا می‌توانید در محیط بازی با خود سیستم امتیازهای بیشتری را کسب کنید، قهرمانان خود را ارتقاء دهید و برای مبارزه‌ای بهتر و بزرگ‌تر به محیط آنلاین بازگردید.

نکته‌ای که در بازی Heroic - Magic Duel بسیار مهم است، این است که اصلا اجازه ندهید تا محیط زیبا، فانتزی و گرافیکی این بازی شما را فریب دهد. محیط آن اصلا هنری نیست؛ بلکه یک هرج‌و‌مرج مطلق است. دقت داشته باشید که باید حتما در این بازی، کارت‌های خود را عاقلانه و با دقت انتخاب کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 به بالا
حجم: بسته به دستگاه های مختلف متفاوت است
سبک: استراتژی
رده سنی: +6 سال

*لینک دانلود*برای دانلود اپلیکیشن‌هایی که برای کشور ما در دسترس نیستند از این روش استفاده کنید.
در کانال آی‌تی یا همان ← ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم

فناورد
فناورد آگهی